System się sypie

Witam,mam problem z systemem

kilka dni temu posypal sie windows ciagle sprawdzal system az wkoncu poginely mi pliki i foldery

Postamowilem sformatowac caly dysk i utworzylem na nowo partycje,nastepnie zainstalowalem win xp

Przez kilka dni bylo ok az sytuacja sie powtorzyla z tym ze ciagle nastepuje zrzucanie pamieci i uszkodzenie plikow systemowych

Co moze byc przyczyna w koncu system byl swiezy zdazylem kilka programow zainstalowac,czy moze byc uszkodzony dysk?wydaje mi sie ze dobiegaja z niego jakies ciche stuki ale…

No wlasnie mozna go przetestowac jakims programem?A moze macie jakis inny pomysl?

pozdr

Użyj HDD Regenerator i sprawdź co powie, oczywiście test na noc zapodaj bo to trochę trwa http://epliki.info/download.php?platfor … ws&fid=219

A może to sprawa wirusów a nie dysku

Sprawdz na obecność wirusów zrób porządny skan

wirusy wykluczam sprawdzalem, pozatym po formacie chyba ciezko by bylo

ja tak miałem i niestety był to koniec mojego dysku :frowning:

Wiesz jakies wir mógł się wdac w MBR wtedy nie tak łatwo go usunąć. Najlepiej wtedy było by uzyc jakiegos programu skanującego Master Boot Record. Na moiim starym dysku miałem cos takiego o ile się nie myle to był Segate Barracuda 10Gb to żaden program od MBR’ów nie pomagał. Pomógł za to Lov Level Formta (niskopoziomowy format dysku) dysk pracuje do dzisiaj ale niestety nie na moim kompie.

wszystko sie zgadza ale te stuki mnie martwią pozatym wystepuja tylko do zrzutu pamieci potem milkną :o

Jaki błąd STOP wyskakuję???

bledy sa rozne ale przedewszystkim uszkodzenie plikow systemowych oraz bibliotek