System się zawiesza

Witam,

ostatnio padła mi karta graficzna (leciwa już geforce 7300GT), padła tzn po podłączeniu do niej monitora nie podaje sygnału. No ale, ze wcześniej już z tą kartą miałem problemy to w zapasie mam drugą tę samą i z drugą też mam problem, system potrafi pochodzić od kilku minut do godziny i się zawiesza, sformatowałem systemie zarówno na xp jak i na 7 to samo, karta się w zasadzie wcale nie grzeje… wykonałem memtest, 0 błędów. Czy macie jakiś sposób jak zdiagnozować co jest nie tak, nie chcę wymieniać całego komputera, kupno karty graficznej w ciemno też jest średnim pomysłem, bo może się okazać, ze coś innego jest przyczyną.

jaki masz zasilacz?

Mode Com Feel 350W, ale przez ostatnie 3-4 lata dawał radę :wink:

to teraz nie daje rady:) sam tak mam, kiedys dawal rade ale teraz juz jak wlaczam gre to mi zasilacz zawiesza system, wiec w gry juz nie gram… sprawddz kompa na markowym zasilaczu… apropo ten zasilacz uwalil ci grafike najprawdopodobniej bo nie dostarczal jej odpowiedniej ilosci pradu

hm a czy jest jakiś sposób żeby to sprawdzić, oczywiście bez podmiany sprzętu, bo do tej pory komp był dość mocno obciążany właśnie gry nie gry i dawał radę, a teraz ma problem z uciągnięciem systemu, może dodam że w rozdzielczości 800x600 komputer się nie zawiesza.

Zalecam Przeskanować Czy Nie Ma Virusów Polecam ESET Smart Security 5 http://www.dobreprogramy.pl/ESET-Smart- … 12888.html Możesz Wziąść Testową Licencje I Zaktualizować Do Najnowszej

Jak Nic Nie Da to Zalecam Przeskanowanie Kompa Z Błędów Programem Advanced SystemCare Free 5 http://www.dobreprogramy.pl/Advanced-Sy … 12911.html Albo Inny Sprzęt 8)

nie zawiesza bo grafika potrzebuje mniej pradu… sprawdz na markowym zasilaczu, porzycz od kolegi czy cos… za piwo:)

@Protoculture

system jak pisałem po formacie dysk czysty więc wirusów nie ma :wink:

@rradek

będę musiał :F

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś rady będę wdzięczny

ja mam dokladna sytuacje jak ty:) wiec to sprawdzone i pewne… grafika tez stara mi padla przez zasilacz