System szwankuje, myszka się zacina, klawiatura odlącza

Siema dzisiaj wchodzę na kompa i mam cholernie wkurzający przypadek;d Co jakis czas, dosc czesto przycina się myszka a po jakims czasie w ogole nie dziala, to samo jest z klawiatura tez co jakis czas sie wylacza. Próbowałem włożyc w inny port usb ale to nic nie daje. Wszystko wraca do normy dopiero po restarcie komputera. Oto log z HijackThis

http://www.wklej.org/id/104232/

a Tutaj log z Combofixa

http://www.wklej.org/id/104239/

Nie szfankuje ale szwankuje .

Nie wogóle ale w ogóle,ponieważ:

bez bez mała, bez liku, bez ustanku, bez reszty, bez wątpienia;

beze beze mnie;

dla dla dwojga, dla niepoznaki, dla nich;

do do pracy, do dwudziestu, do niego, do cna, do siego roku;

mimo mimo woli, mimo przeszkód, mimo to;

na na bok, na domiar, na co dzień, na czas, na jaw, na kształt, na odwrót, na ogół, na ostatek, na opak, na pamięć, na powrót, na pozór, na przykład, na razie, na leżąco, na skos, na wylot, na wspak, na schwał;

nad nad wyraz, nad miarę;

nade nade mną, nade wszystko;

o o ile;

od od dawna, od niedawna, od niechcenia, od rzeczy, od tego, od razu;

ode ode mnie;

po po części, po kolei, po omacku, po południu, po prawdzie, po hiszpańsku, po szlachecku, po prostu, po dwadzieścia, po trochu, po troszkę, po drugie, po trzecie, po swojemu, po wszystkim, po co, po cóż, po czym, po staremu;

pod pod dostatkiem, pod spodem, pod warunkiem, pod względem;

pode pode mną, pode mnie;

poza poza oczy, poza tym;

przed przed południem, przed czasem, przed domem;

przede przede mną, przede wszystkim;

przez przez lasy, przez Europę;

przeze przeze mnie;

przy przy czym, przy tym;

spod spod oka, spod łóżka;

spode spode łba, spode mnie;

sprzed sprzed domu, sprzed roku;

sprzede sprzede mnie;

u u szewca, u góry, u nas, u mnie;

w w bród, w czas (= w porę, na czas), w oczy, w ogóle, w okamgnieniu, w przeddzień, w przód (= do przodu), w dwójnasób, w poprzek, w prawo, w koło (= w kółko);

we we czwartek, we Włodawie, we wtorek, we wrzątku;

z z rosyjska, z chłopska, z cicha, z grubsza, z lekka, z rzadka, z wolna, z dala, z daleka, z wysoka, z przeciwka, z pomocą, z rana;

za za mąż, za granicą, za półdarmo, za darmo, za dnia, za młodu, za mało, za wiele, za pan brat, za pomocą, za pięć złotych, za co, za to, za nic;

ze ze wszech miar, ze skutkiem, ze spodu, ze mną, ze wszystkim, ze świadomością;

znad znad stawu, znad morza;

hmm? ja pomylilem fora? jestem na forum jęz. polskiego czy mi sie jakos dziwnie wydaje ?

Nie pomyliłeś forum , ale piszemy tutaj w języku polskim .

:arrow: Sfiksuj w HijackThis

:arrow: Pobierasz ComboFix , ale nie uruchamiasz go . Tworzysz dokument tekstowy o nazwie CFScript. Zapisujesz w nim

.

Zapisujesz go obok ComboFix’a . Przeciągasz CFScript na ikonke ComboFix i upuszczasz . Ma się rozpocząć usuwanie . (Tak jak na rysunku)

CFScript-8a-4.gif

Daj log z usuwania

:arrow: Wykonaj reinstalacje oprogramowania