System thread exception not handled nvlddmkm sys

Witam,

Mam problem takiego typu, kiedy próbuję włączyć battlefield 4 i już ma przełączać się na okno gry wyskakuje error i wyrzuca mi niebieski ekran a tam jest napisane “System thread exception not handled nvlddmkm sys” czym to może być spowodowane? mam Laptopa Lenovo Z710 robiłem aktualizacje sterowników kart graficznych. Za słaby laptop? 

Usuń sterowniki karty graficznej, a następnie wykonaj czystą instalację najnowszej wersji.

Dalej to samo ;/

problem zaczął występować po zaktualizowaniu sterowników? Jeżeli tak spróbuj zainstalować ostatnią wersję, na której błędu nie było. Spróbuj też ze sterownikami, które dostałeś wraz z laptopem.

Spróbuj zrobić tak:

Po zainstalowaniu drajwerów powinieneś mieć w C folder NVIDIA -> DisplayDriver -> Wersja sterownika -> Win blablabla -> International -> DisplayDriver -> “nvlddmkm.sy_” <- skopiuj ten plik do c:\

Otwórz wiersz poleceń “cmd” i wyjdź do lokalizacji c:\ poprzez “cd…”

wpisz “expand.exe nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys” i wypakowany plik “nvlddmkm.sys” wklej do C:\Windows\System32\drivers\

Zrestartuj pisi.

Przy bf mialem przed zainstalowaniem najnowszego sterownika, ale teraz to mi wywala przy kazdej grze. 

To próbujemy dalej ;

Odinstaluj sterwoniki ponownie, restart. Zainstaluj jeszcze raz, ale tym razem z zaznaczoną opcją “Wykonaj czystą instalację”.

 

Do wywalenia sterowników możesz nawet użyć tego programu:

 

http://www.guru3d.com/index.php?ct=files&action=download&

Dalej to samo. Jak wyłączyłem jedną kartę(tą nvidy) problem znika, wiem że to przez to, że ona to wywalała ten błąd ale czy to może znaczyć, że karta jest popsuta?