System thread exception not handled nvlddmkm sys

(Grenek) #1

Witam,

Mam problem takiego typu, kiedy próbuję włączyć battlefield 4 i już ma przełączać się na okno gry wyskakuje error i wyrzuca mi niebieski ekran a tam jest napisane “System thread exception not handled nvlddmkm sys” czym to może być spowodowane? mam Laptopa Lenovo Z710 robiłem aktualizacje sterowników kart graficznych. Za słaby laptop? 

(Cristian) #2

Usuń sterowniki karty graficznej, a następnie wykonaj czystą instalację najnowszej wersji.

(Grenek) #3

Dalej to samo ;/

(Cristian) #4

problem zaczął występować po zaktualizowaniu sterowników? Jeżeli tak spróbuj zainstalować ostatnią wersję, na której błędu nie było. Spróbuj też ze sterownikami, które dostałeś wraz z laptopem.

(_abrakadabra_) #5

Spróbuj zrobić tak:

Po zainstalowaniu drajwerów powinieneś mieć w C folder NVIDIA -> DisplayDriver -> Wersja sterownika -> Win blablabla -> International -> DisplayDriver -> “nvlddmkm.sy_” <- skopiuj ten plik do c:\

Otwórz wiersz poleceń “cmd” i wyjdź do lokalizacji c:\ poprzez “cd…”

wpisz “expand.exe nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys” i wypakowany plik “nvlddmkm.sys” wklej do C:\Windows\System32\drivers\

Zrestartuj pisi.

(Grenek) #6

Przy bf mialem przed zainstalowaniem najnowszego sterownika, ale teraz to mi wywala przy kazdej grze. 

(_abrakadabra_) #7

To próbujemy dalej ;

Odinstaluj sterwoniki ponownie, restart. Zainstaluj jeszcze raz, ale tym razem z zaznaczoną opcją “Wykonaj czystą instalację”.

Do wywalenia sterowników możesz nawet użyć tego programu:

http://www.guru3d.com/index.php?ct=files&action=download&

(Grenek) #8

Dalej to samo. Jak wyłączyłem jedną kartę(tą nvidy) problem znika, wiem że to przez to, że ona to wywalała ten błąd ale czy to może znaczyć, że karta jest popsuta?