System Thread Exception Not Handled

Pomóżcie mi proszę rozwiązać ten Problem włączam laptop lenovo b50-30 pokazuję się napis lenovo zaraz potem ze został wykryty błąd szuka rozwiązania i że musi być uruchomiony ponownie i jak go nie wyłączę to robi tak w kółko sam. nie da sie wejść do biosu ani nie mam płyty żadnej co mam robić? Pozdro

Moja siostra ma ten sam problem z B50-30. BSOD SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED i potem jak piszesz.

Być może spowodowane najnowszym Windows Update. :(

Próbowaliśmy Troubleshoot / Refresh your PC. Zostały usunięte wszystkie zainstalowane aplikacje i ustawienia, pozostawiając tylko dokumenty, zdjęcia. Zainstalowałem wszystko z powrotem (5 godzin), 4 restarty, żadnych problemów, i rozpocząłem instalacji Windows Update (około 140 sztuk, 12 godzin). Po restarcie komputera ponownie SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED.

Teraz próbujemy Troubleshoot / Advanced options / Windows Startup Settings / Restart / Safe Mode (lub rzekomo Shift+F8 podczas restartu), który usuwa prawdopodobne wszystkie Windows Update (dotychczas 2 godziny, końca nie widać). Gdybyśmy nie zrobili tego Refresh your PC, teraz by było prawdopodobnie o wiele mniej Windows Update do usuwania(?).