System Widnows się zawiesza

Witam, mam od kilku dni pewien problem. Mianowicie komputer zacina się, lecz nie na chwilę, ale na stałe. Nie można nic z nim zrobić (pozostaje reset). Nigdy coś takiego nie miało u mnie miejsca i nie wiem co się dzieje. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale kiedy się zwiesi to mysz optyczna przestaje świecić, a gdy w tle grała muzyka zacina się i ‘buczy’. Zdarzało mu się również, że sam się restartował, bez żadnego ostrzeżenia, ale ten problem mam już z głowy… Teraz pozostaje tylko zawieszanie się. Nie dzieje się to regularnie, po prostu jak mu się podoba.

Jeśli ktoś zna przyczynę to proszę o pomoc, bo zaczyna mnie to drażnić.

Pozdrawiam

Napisz nam jakiego systemu używasz, pry jakich programach tak się dzieje (3d? 2d? przeglądarka/inne biuro?)

Napisz jeszcze, jaką masz konfigurację sprzętową i zasilacz, szczególnie jego moc i marka. To ułatwi sprawę.

Dzieje się tak w różnych sytuacjach, przy przeglądaniu stron internetowych, przeglądaniu plików na kompie ogólnie nie ma zależności :slight_smile:

Zasilacz mam firmy TAGAN o mocy 500W, system na którym obecnie pracuje to windows XP

płyta główna Asus p5B, karta grafiki GeForce 8600GT, Dysk Seagate 250GB, Intel Core Duo E4600

Hmm… podaj logi jeszcze - może coś w systemie siedzi, bo zasilacz wydaje się ok, jeśli chodzi o moc i markę. No, chyba, że masz możliwość sprawdzenia z innym zasilaczem.

Jakie logi masz na myśli?

No niestety nie mam możliwości sprawdzenia, nie posiadam drugiego zasilacza.

Pobierz i daj logi z nich:

HijackThis

ComboFix

Obsługa

Wklejanie logów na forum.