System Win Zablokował Niektóre programy startowe

(Ujsoly) #1

Taki komunikat dostaje przy kazdym wlaczeniu windows'a. Tylko ze programy ktore on blokuje sa mi potrzebne. Gdy wchodze w ten dymek otweira sie Windows Defender jednak niepotrafie w Windows Defender wyrzucic tych programowow z tych zablokowanych. Jak to zrobic. Przy tych programach ktore chce odblokwac pisze: Jeszcze niesklasyfikowane.

(suchmen) #2

bierzesz w windows defender "pokaz dla wszystkich użytkowników" i jak juz sie pokażą wszelkie programy startowe to najeżdżasz na dany program (nieważne czy pisze że jeszcze niesklasyfikowane itp) i klikasz "zezwól".tyle:)

(Pprzemo) #3

Apropo tego komunikatu: zablokowałem włączanie niektórych programów przy starcie, ale nie chce żeby wyświetlał mi się ten komunikat przy każdym włączeniu kompa. Więc pytanie me takie: jak go wyłączyć...?

Pozdrawiam.

(Kubakuderski) #4

wyłącz te programy w defenderze i powinno być oki....jak nie to gdzieś w nim była opcja żeby wyłączyć takie powiadomienie

(Ujsoly) #5

hMMM NIEma takeigo czegos jak zezwol?

(Kubakuderski) #6

jest włłacz jak chceż odblokować włączanie sie

(Nfastest) #7

Aby pozbyć się tego problemu, wystarczy wyłączyć UAC (Kontrola Konta Użytkownika).

panel sterowania>>konta użytkowników>>włącz lub wyłącz funkcję Kontrola Konta Użytkownika i po sprawie

a w centrum zabezpieczeń można wyłączyć powiadomienia.

(rafi84tek) #8

Witam,

aby włączyć/wyłączyć jakiś program startowy należy wejść do:

Panel Sterowania -> Narzędzia Administracyjne -> Konfiguracja Systemu -> zakładka Uruchamianie

tam należy zaznaczyć/odznaczyć programy które chcemy aby się uruchamiały/nie uruchamiały a na koniec kliknąć OK.

Pozdrawiam,

Rafał

(Marlenaf) #9

Ja właśnie mam ten sam problem co popielniczka. System Windows Vista "zablokował niektóre programy startowe" i w ogóle nie mogę ich uruchomic:/ sa mi potrzebne, a żadna z powyższych rad nie okazała się skuteczna. Macie jeszcze jakies pomysły???

(Marlenaf) #10

Ja właśnie mam ten sam problem co popielniczka. System Windows Vista "zablokował niektóre programy startowe" i w ogóle nie mogę ich uruchomic:/ sa mi potrzebne, a żadna z powyższych rad nie okazała się skuteczna. Macie jeszcze jakies pomysły???

(jan1) #11

Pomysły?,a jakie to programy są blokowane , może są powody do blokowania...

(Marlenaf) #12

Akurat blokuje mi komunikatory - gg i skype. To moje podstawowe narzędzie komunikacji w pracy... Nie mogę się poza tym zalogowac na niektórew strony, na przykład na pocztę yahoo.

(jan1) #13

Otwórz Defendera a w nim narzędzia,dalej elementy poddane kwarantannie i kliknij przywróć.

Następnie Opcje i ustaw na:akcja domyślna[z definicji] .

(Marlenaf) #14

ok, zadziałało :slight_smile: dzięki bardzo