System Window nie może odnaleźć pliku POMOCY!

Witam próbuje właśnie zainstalować sterowniki do słuchawek i nie mogę odpalić setup.exe bardzo proszę o pomoc. Tutaj jest screen tego co wychodzi gdy próbuje odpalić setup.exe https://scr.hu/RWoPzv

Gdzieś czytałem o tym i zrobiłem odrazu skan programem Farbar Recovery Scan Tool i mam tutaj raporty może mi ktoś w jakiś sposób pomóc? Linki:

http://wklej.org/id/2444524/

http://wklej.org/id/2444525/

 

 

 

Sterowniki do słuchawek :slight_smile: chyba do karty dźwiękowej. Nie podoba mi się ta ścieżka do tego setup.exe. Skąd pobierałeś te sterowniki i jak je rozpakowałeś?

ze strony producenta słuchawek http://genesis-zone.com/pl/product/hx88-sluchawki-dla-graczy/

wchodzisz w specyfikacje i tam masz sterowniki i klikasz w “Sterowniki”

 

OK. Rozpakowałeś archiwum zip i klikasz z rozpakowanego katalogu setup.exe? Zobacz czy się dobrze pobrało dla pewności pobierz jeszcze raz.

Tak rozpakowałem i klikałem setup.exe i myślę że dobrze sie rozpakowało pobierałem około 5 razy po pobraniu wygląda to tak https://scr.hu/ezNaA6

Spróbuj odpalić z prawokliku jako Administrator. Kolejna sprawa wypakuj np. na D:\

Odpaliłem jako administrator ale pierw wypakowałem na dysku D i nadal bez zmian

widziałem także ten temat

 może on pomoże jakoś zobacz na niego proszę może bedziesz wiedział

Wejdź w folder WIN 81 i stamtąd odpal setup.exe

Pojawia się coś takiego nie wiem czy chodzi o system ale jest napisane na stronie słuchawek  w wymaganiach sprzętowych że windows 7 obsługuje chyba że chodzi o coś innego screen  https://scr.hu/3VN2ny

Zobacz te stery spakowane 7-Zipem

http://www84.zippyshare.com/v/wP5p5QDV/file.html

 

Udało się! Jesteś wielki, jak dać ci reputacje? Chętnie dam :slight_smile:

 

Jeszcze chciałem się zapytać w sprawie dźwięku od jakiegoś czasu coś mi się chyba pozmieniało i mój mikrofon jest bardzo cichy trzeba głośno mówić żeby osoba słyszała mnie.

Zobacz w ustawieniach karty dźwiękowej. Nie mam pojęcia jaką masz dźwiękówkę.

Jak sprawdzić jaką mam kartę dźwiękową? I dokładnie w jakie ustawienia?

Model płyty głównej napisz lub screen ze Speccy

screen ze speccy https://scr.hu/89m3jr

 

https://www.asus.com/pl/Motherboards/H81MPLUS/HelpDesk_Download/

Wybierz Windows 7 64bit rozwiń Audio pobierz pierwsze z góry wypakuj zainstaluj. W opcjach Realteka znajdziesz mikrofon i pokombinuj jego regulacją.

kombinuje i kombinuje i nic nie moge zrobic z tym, to jest strasznie denerwujące słuchawki są na USB a w menadżerze nie ma wejść usb tylko analogowe i nic nie moge zmienic chyba tylko moge ustawiac w sprzet i dzwiek w panelu sterowania jak chcesz to moge podeslac screeny tylko powiedz co dokladnie

 

dziekuje pozdrawiam

Mógłby pan ze mną wejść na jakiś serwer teamspeak-a 3?  Chciałbym porozmawiać o tym problemie i mógłbym na bieżąco wysyłać screen-y.