System Windows 10 - pętla naprawa automatyczna

Cześć. Mam problem z Windows, wyskakuje mi non stop “Naprawa automatyczna”, system nie może się uruchomić.
Automatyczna naprawa nie pomaga, zrobiłem bootowalnego pendrive, przy wywołaniu instalacji systemu próbuję go jako zaktualizować lecz to też nie jest możliwe.

To zainstaluj system od nowa.

Wrzuć raport SMART dysku.

Podpiąłem go do laptopa, widzi mi partycje i mogę sobie skopiować dane, chociaż tyle.
Takie coś wystarczy?

Jaki błąd dostajesz?

Dysk raczej wygląda ok. 80 zdarzeń utraty zasilania może jedynie jest troche podejrzane.

Żadnego kodu błędu nie ma, jedynie konunikat w stylu że nie udało się zaktualizować systemu. Używając opcji przywracania systemu jest dokładnie to samo.

Co się dzieje kiedy wybierzesz opcję naprawy systemu z płyty instalacyjnej Windowsa?

Program naprawa podczas uruchomienia nie mógł naprawić komputera. W innych próbach występują podobne komunikaty.

Czeka cię format. :frowning:

Wydaje mi się, że brakuje partycji które automatycznie tworzą się podczas instalacji systemu i może przez to występuje ten problem?

Być może. Grzebales coś przy partycjach?

Nie, nic w tym temacie nie było kombinowane.

Awaryjnie sklonowałem na nowy dysk tylko system i teraz wyskakuje przy uruchomieniu kod błędu
Plik Windows\System32\drivers\volmgrx.sys
0xc0000242

Nie można załadować systemu operacyjnego ponieważ nie ma kluczowego sterownika systemowego albo zawiera on błędy

Rób format

Na konkurencyjnym portalu pojawił się artykuł, w którym opisano, że prawdopodobnie winowajcą jest aktualizacja Windows co też podejrzewałem od samego początku.