System windows 7 i brak plytki

Siemka, 2 lata temu kupiłem laptopa, Acer Aspire 5732z i był na nim zainstalowany Windows 7 Home Premium + Partycja Recovery.

Pod lapkiem mam nalepke z cd-key i jaki to system: “Windows 7 Home Prem OA Acer Group”

Niestety z partycji nie mogę zainstalować bo po zainstalowaniu pisze ze brak pliku.

Czy istnieje możliwosc Pobrania Windows 7 Home Premium 1:1 i wpisanie do niego tego cd-key ?

Jaki mam pobrać system Windows 7 Home Premium OEM ? /BOX ? czym to się rożni.

Z partycji recovery się nie instaluje systemu - tylko przywraca się obraz dysku z pre-instalowanym systemem. (patrz: instrukcja)

Nie.

Żaden - o ile masz zamiar posiadać nadal legalny system, lub dowolny jeśli legalność systemu jest ci obojętna (delikatnie rzecz ujmując).

@veers

A jak nazywa się program którym mogę wypalic na plytke ?

@krzychu606

Pytasz jak się nazywa program do nagrywania płyt ??

Czego wprowadzasz w błąd ??

Zarówno partycja recovery jak i płyta CD z systemem to tylko nośnik.

Jak zdobędziesz płytę Win 7 Home Premium możesz bez problemu zainstalować podając Key z naklejki COA.

Na stronie http://www.komputerswiat.pl jest wyszukiwarka tzw. WEBKODY i wpisujesz tam numerek

94316 dla windows 7 32bitowy home premium , 75218 dla windows home premium 64bitowy i pobierzesz obrazy systemu .

Informacja pochodzi z gazety Komputer Świat Nr 11/2011 strona nr.47

A czy jest tam również webkod do pobrania Visty Buisness 32 bitowej? Mam laptopa i niestety partycji recovery już nie mam .

No niestety podają tylko wesje 74470 dla win 7 profesjonal 32bitowe i 17017 win 7 dla 64bitów profesjonal :frowning: ale może bedzie na niej wybór wersji do zainstalowania ponoć tak miało być na płytach :slight_smile: