System windows 7 nie widzi dysku przenośnego

Nie wiem czy to odpowiedni dział ale jak nie to porszę  o przeniesienie.

Od razu powiem przeszukałem masę for, oraz google i nie znalazłem żadnej pomocy.

Ostanią nadzieją jesteście Wy bo z nerwów roznosę ten dysk oraz komputer : )

 

Przejdźmy do mojego probelmu.

Posiadam dysk zewnętrzny TOSHIBA 500 GB.

Poblem jest taki otóż dziś rano podłączałem dysk do swojego laptopa z Windows Vista 32 bit, działał bez zarzutów

natomiast gdy chciałem zgrać z tego dysku pliki na mój stacjonarny komputer z Windows 7 - to nie widzę tego dysku w mój komputer.

 

Na forach polecono mi żebym sprawdził czy dysk jest widoczny w zarządzaniu komputerem ; )

  • sprawdziłem jest widoczny dodam zdj, w załączniku,

Polecono mi rownież abym zainicjował dysk robłem to i wyskoczył mi komunikat " brak rządanego sektora czy coś takiego" ( również dodam załącznik)

Dysk jest na 100% sprawny gdyż sprawdzałem go na laptopie.

 

Na moim Pc stacjonarnym mam taki problem z każdym urządzeniem które ma w sobie pamięć; telefon, dysk, pendrive, mp3 itp.

 

Proszę o wmiarę szybką pomoc.

z góry dziękuje ; )

ja juz poprostu jestem załamany …

dodam też że jestem zielony jeżeli chodzi o takie sprawy więc proszę pisać zrozumiale abym wiedział o co chodzi  ; )

 

  • załączniki wrzucę na inny portal do ściągania gdyż w opcji dodaj pliki na tym jest za mało miesjca.

 

dziesiecprocent , proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - poprawić swój post oraz tytuł wątku usuwając krzyk oraz stosując formatowanie tak, by post był przejrzysty. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus