System windows 7 nie widzi karty graficznej

Siema,mam wielki problem otóż zrobiłem sobię formata z visty na windows 7 i chciałem zainstalować bf3 ale pisze Nie można zainicjować karty graficznej szukałem na stronie mojego laptopa (lenovo y550) znalazłem Sterownik zintegrowanej karty graficznej Intel dla systemu Windows 7 (32-bit) pobieram ale pisze że system nie wypełnia minimalnych wymagań instalatora i teraz się męcze dodam też że wcześniej bf3 działał pomocy !!

Siema, tak po chłopsku sie zapytam na laptopie pod klawiaturą powinieneś mieć naklejki ( Microsoft Vista oraz drugą AMD/ATI lub Nvidia linka przykład)

po tym możesz rozpoznać jakiej firmy masz grafikę link do skanowania sterowników Nvidia/ ATI link do Lenovo IdeaPad Y550 Notebook

Jeśli to jest laptop IdeaPad Y550, to masz dwie karty graficzne, Intel i nVidia. Do obu, po kolei, można sterowniki pobrać stąd: http://support.lenovo.com/pl_PL/downloads/default.page? z pozycji Display&Video Graphics, a potem Sterownik zintegrowanej karty graficznej Intel i Sterownik ekranu NVIDIA (druga i pierwsza pozycja). Zakładam, że system masz Win7/ 32 -bit, a laptop jest sprawny?

  1. Dzięki że staraliście się pomóc ale uporałem się z problemem jakieś 10 min po tym jak napisałem ten post 

a co zrobiłeś?

Tak się chłopie nie robi! Zadałeś temat na publicznym forum, na którym wielu użytkowników się uczy, ja też. Zbycie nas wszystkich, “dzięki, że się staraliście…”, jest dowodem braku szacunku do użytkowników. Skoro się “uporałeś” w 10 minut po napisaniu tematu, to jego rozwiązaniem należy się dzielić.