System windows 7 nie wykrywa antywirusa

Witam mam zainstalowany system windows 7 64 Bit Home premium oraz malwarebytes premium.System pokazuje, że nie mam antywirusa "znajdź program antywirusowy w trybie online. Mogę wyłączyć monitorowanie programu antywirusowago ale chyba tak nie powinno być bo w końcu nie wiem czy program antywirusowy działa poprawnie czy też nie?

 

ktoś miał podobny przypadek lub jak to rozwiązać może ktoś wie?

 

Pozdrawiam.

System napisał Ci prawdę a Ty to ignorujesz. Zainstaluj antywirusa (nie jest nim Malwarebytes nawet w wersji premium) to komunikat zniknie.

Nie rozumiem jak malwarebytes nie jest antywirusem w wersji premium jak mam ikonke na pasku systemowym? to po co ta wersja premium? jak zainstaluje drugiego antywirusa to mija się to chyba z celem prawda? to nie jest już skaner w wersji free

 

Bo to program antymalware a nie antywirus.

Ikonka na pasku jest jakimś wyznacznikiem oprogramowania ?

 

Na stronie producenta jasno jest napisane:

 

Jakbyś miał nadal wątpliwości to tutaj jest opis z jakimi antywirusami poleca się używać:

https://www.malwarebytes.org/pdf/datasheets/AVTestingReport.pdf

to jak doinstaluję jakiegoś innego antywirusa nie będą ze sobą kolidować te programy? albo wpłynie to na wydajność ?

Jakiego innego skoro nie masz żadnego…

Post wyżej masz link co oni polecają.

Pewno, że wpłynie na wydajność, trudno aby jakiś antywirus chronił bez brania zasobów z komputera.

ok dziękuję pozdrawiam :slight_smile: