System windows 8 nie uruchamia się

Witam mam problem z laptopem Toshiba Qosmio G-40, Windows 8… 32 bit i tu przy starcie ładuje się system dość długo ponad 2,5 minuty ,wyskakuje komunikat ( Komputer napotkał problem i należy go uruchomić ponownie. Trwa zbieranie informacji o błędzie. Po zakończeniu tego procesu komputer zostanie automatycznie uruchomiony i tak po tym uruchamia się i Przygotowanie do automatycznej naprawy i za każdym razem trwa naprawianie .Chciałem naprawić system za pomocą płyty z windows 8 ,ale nie daje rady ładuje się system i tak w kółko ,mam kopie zrobioną programem AX64 Time Machine i za pomocą płyty startowej też nie da się wejść, może ktoś się spotkał z takim problemem z góry dziękuje za pomoc…

Miałem niedawno też problem z Windowsem 8.

Jakaś awaria.

Wszystko z powodu uszkodzonego chińskiego pendrive, które miałem znajomemu naprawić.

Ściągałem różne programy do tego celu i je uruchamiałem.Zakończyło się to informacją, że pendrive ma 2 TB pamięci, ale jest zabezpieczone.

System próbował dokonywać autonaprawy , ale bez powodzenia.

Zauważyłem, że nie utworzyłem wcześniej punktu przywracania.

Jedynie pozostało mi zrobić recovery z utworzonego 2 tygodnie wcześniej backupu za pomocą Paragon Backup & Recovery 2013 Free

Problem, który napotkałem nie jest identycznym z Twoim.

Wiązał się raczej z urządzeniami podłączonymi przez USB.

Ja miałem problem z wifi i ponownie uruchomiłem i już system nie wstał …