System Windows napotkał problem podczas instalowania

Witam. Mam taki problem z urządzeniem wielofunkcyjnym HP Desktjest F2280 nie może zainstalować sterowników przez co nie działa skaner. Nawet z płyty załączonej do drukarki nie instaluje sterów.HP Deskjet F2200 series (DOT4USB) i nie można odnaleść okreslonego pliku. W lapku jest vista home basic 32bit, Samsung R519.

Instalowałeś przy urządzeniu podłączonym do komputera czy podłączałeś je dopiero wtedy gdy instalator o to poprosił?

Wbrew pozorom jest to ważne, wiele urządzeń wymaga aby ich nie podłączać bez zainstalowanego oprogramowania ze strony producenta.

Mam drukarkę HP i producent wymaga aby drukarka była podłączona przed instalacją, chociaż z tym modelem może być inaczej

Sprawdziłem. W tym przypadku można przeprowadzić cały proces instalacji bez podłączania urządzenia.

Ja nie chce żeby instalowało mi te dodatkowe programy od HP więc podłączam drukarkę i instaluje z menadżera urządzeń.Nigdy nie miałem  problemu z tym urządzeniem.Ale może jakieś dwa tygodnie temu lapek pobrał aktualizacje systemu i umarł . Więc stawiałem system od nowa i od tej pory jest problem z urządzeniem hp.Chyba zrobię format i system od nowa.:(