System windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią

Witam.Od pewnego czasu nie działa mi router tzn nie mogę sie połączyć z internetem na laptopie.Gdy brat kupił router CERBERUS P6362 przewód internetowy wepną w router a drugi przewód wypuścił z routera do kompa stacjonarnego.Laptop miał się łączyć z netem przez wifi.Wszystko działało przez około miesiąc a potem podczas próby łączenia na laptopie wyskoczył komunikat że system windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią.Po zdiagnozowaniu problemu wyskoczył mi błąd “problem z kartą sieci bezprzewodowej lub punktem dostępu”.Dalej nie potrafię sobie poradzić z tym problemem.prosze o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam.

Spróbuj uruchomić ponownie kartę sieciową. Wejdź w panel sterowania -> system -> menedżer urządzeń odnajdź swoją kartę wybierz wyłącz następnie po około 15 sekundach uruchom ponownie. Zrestartuj także router wyciągając wtyczkę z gniazdka na około 15 sekund. Jeśli to nie pomoże sprawdź czy laptop wykrywa jakiekolwiek sieci, bo być może przełączyłeś przełącznik wyłączający wifi w laptopie.

Laptop wykrywa sieci lecz nie moze sie z żadną połączyć.Wifi działa w laptopie bo sprawdzałem u kumpla na jego routerze i działa wszystko normalnie.zrobiłem jak zalecałeś lecz nie poskutkowało