System Windows nie może odnaleźc pliku"ścieżka pliku"

Nie wiem czy dobry dział, jeśli nie prosze o przeniesienie. W każdym razie chodzi o instalację gry, więc wybrałem ten dział.

Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że ten sam komunikat wyskoczył mi już kiedys przy instalacji jakiegoś programu. Otóz klikam plik instalacyjny setup po czym od razu wyskakuje komunikat:

“System Windows nie moze odnaleźć pliku “ścieżka pliku” Upewnij się, czy wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik kliknij przycisk Start a nastepnie kliknij polecenie wyszukaj”

Oczywiście plik takowy jest tam gdzie powinien być wg ścieżki, po wyszkiwaniu też go znajduje. Przerzucanie instalki na inne dyski nie przynosiło rezultatu, cały czas ten sam komunikat.

Przeskanowałem system Malvarebytes-czysto.

Spróbowałem odpalić instalkę na innym komputerze (też XP) i pojawia się oczekiwane okno do instalacji. Co więc jest nie tak z moim komputerem, że wyskakuje ten komunikat?

Pozdrawiam

jaki windows? i jaka gra?

System Windows XP SP2(SP3 jakby co nie da sie zainstalować bo błąd wyskakuje). Instalka to plik wsadowy MS-DOS gry Race Driver GRID, z tym że miałem już podobny problem z jakimś programem wyskoczył ten sam komunikat o którym wyżej w poście pisałem.