System Windows nie może odnaleźć pliku. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie

Witam serdecznie
Dzisiaj na komputerze pojawił się problem. Mianowicie podczas uruchamiania programów Adobe Acrobat. exe, pakietu MS Office oraz do odtwarzania filmów MPC pojawia się komunikat System Windows nie może odnaleźć pliku (tutaj ścieżka do pliku exe).Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.
System operacyjny to WIN10 64 bit programy antywirusowe to Avast 20.3.2405 (kompilacja 20.3.5200.575) oraz SpyHunter5, MalwareBytes 4.1.0.56, ADWCleaner którymi przeskanowałem i usunąłem pliki zainfekowane. Restart ponowne skanowanie brak infekcji ale problem nie ustąpił.
Pliki z FRST
Addition
http://www.wklejto.pl/841572
FRST
http://www.wklejto.pl/841575
Shortcut
http://www.wklejto.pl/841577

Zwracam się z prośbą do kompetentnych osób, które z tego co widziałem na forum potrafią zdziałać cuda. Z góry dziękuje i czekam na jakieś informacje.
Pozdrawiam

Krzychu,

A czy próbowałeś reinstallować podane programy? Bo skoro miałeś wirusa, to wirus uszkodził pliki tych programów. Reinstall powinien pomóc.

Trzeba czekać na specjalistów, bo wtorkowa aktualizacja mogła namieszać w windows 10 i antywirusy pogłupiały, czyli problem nie jest odosobniony.
To kolejny temat, więc nie można założyć:

Miałem podobną sytuację od rana walczyłem,ja miałem AVG PCtuneUP wywaliłem i mam jak na razie spokój.

Tak? A jak wywaliłeś, żeby go nie było jako zakladki w eventlog, w harmonogramie i w regułach zapory? Przywróciłeś choćby tych kilka setek ustawień systemowych, które zmodyfikował tuneup w rejestrze?
Coś mi tu nie pasi, bo tuneup, to nie taki zwykły wrzód… znaczy - gorszy od wirusa.

Do usuwania używam ashampoo uninst a ponadto wchodzę do rejestrów i tam robię sprzątanie.

Ashampoo, a nawet total uninstall nie sprzątają wszystkiego, zwłaszcza tego, co integruje się z systemem. Zostaje kupa tego w chronionych i ukrytych folderach i wpisy nieusuwalne rejestru.
Zaczynając od punktów przywracania…

Witam
Dzięki za odzew. Tak robiłem ponowne instalacje programów zaraz po drugim skanowaniu i problem pozostał. Co ciekawe to pozostałe programy działają bez zarzutu. Pliki pdf też nie są uszkodzone bo otwierałem je innymi programami. Inne programy ze stajni Adobe działają bez zarzutu.

Pewnie MS namieszał jakby…k!
Czekać, coś się pewnie wyjaśni.

Cześć. Mam ten sam problem i zrobiło się to po aktualizacji…czy jeśli jest to jej wina to jak myslicie puszczą kolejną naprawiająca?
Przepraszam, ale ja się nie znam na tym a od rana męczę z problemem.

Cześć. Jak widać coraz więcej osób ma podobny problem. Można więc przypuszczać że przyczyną jest właśnie najnowszy update. Kiedyś miałem podobny problem ale z samym Adobe wtedy pomogło przeinstalowanie programu teraz problem rozszerzył się tez na inne. Zawsze warto zrobić skan programami do spyware i temu podobnych. Każdy przypadek jest inny jednym pomoże drugim nie. Trzeba poczekać aż sytuacja się wyjaśni.

Mam ten sam problem i wybrali sobie najgorszy czas, sesja i zbliżająca się obrona, a nie mogę otworzyć pliku z pracą… Od rana próbuje różnych sposobów, ale skoro to nie tylko problem u mnie, to chyba zaczekam na więcej informacji. Ekspertem nie jestem i może bardziej namieszam niż naprawię.
:confused:

Tak, skanowalam antywirusem i programem anty niepotrzebne oprogramowania.:sweat_smile:

Następna jazda,przed aktualizacjami drukarka działała a po aktualizacji drukowania nie ma bo nie widzi drukarki.Czytałem w opisie aktualizacji,że coś tam robili z USB i być może narobili…syfu na który przyjdzie poczekać z tydzień

Do wtorku.

Drugiego.

Kolejnego miesiąca.

System dla profesionalistów. Do poważnej pracy.

LOL

to jest chyba problem u wszystkich , którzy mają AGV Security, ktoś na podobnym wątku to zauważył, https://support.avg.com/answers#!/feedtype=RECENT_REPLY&dc=All&criteria=ALLQUESTIONS

Mam żałosne lamerskie rozwiązanie dla osób które muszą plik txt uruchomić. Zainstalowałam Open Office i przez program mogę uruchomić te pliki.

Systemowy notatnik aż uszkodzili?

Zawsze dobrze mieć alternatywę w sytuacji awaryjnej. Ja zamieniłem wszystkie systemowe programy, bo chciałem wszystko nowsze i lepsze po przejściu na Windows 10

notatnik działa