System windows nie może odnaleźć pliku! :(

Witam

Od wczoraj mam problem z windowsem, a mianowicie: Surfowałem po necie, a gdy skonczylem chciałem włączyć Garene, gdy okazało się że nie moge! Wyskakuje mi taki komunikat: “System windows nie może odnaleźć pliku:“D:\instalki\gry\garena_setup.exe”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.”

Dodam, że komunikat wyskakuje przy rożnych plikach, nawet nie mogę przywrócić systemu, poprostu nie moge nic! Wcześniej tego problemu nie było, pojawił się wczoraj. Dodam jeszcze, że przy tych plikach ktorych nie moge otworzyć jest taka niebiesko-zółta tarcza ale nie wiem czy to jest istotne. System cały skanowałem. Czy możliwe jest że na mój komputer dostał się haker? Czy to wina oprogramowania? PROSZE O POMOC! !!

Najpierw to:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

i to:

zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html .

Pewnie nawet nie bede mogl sciagnac tego programu, albo go zainstalować, bo nie moge zainstalować praktycznie żadnego programu ciagle wyskakuje że nie moze odnaleźć pliku :frowning:

To spróbuj może zainstalowac CCleaner. Może są jakieś blędy w rejestrze. Wlącz też systemowe sprawdzanie błędów na dysku - może coś ciekawego się pojawi.

Wlasnie sciagnalem ten program co podawales, ale nie moge wlaczyc, wyskakuje taki komunikat jak we wszystkich :frowning:

Dodane 04.12.2010 (So) 12:14

CCleaner tez nie chce sie wlaczyc! O co tu chodzi!

Dodane 04.12.2010 (So) 12:17

Laptopa mam od jakichś 3 tygodni i mam windowsa 7 może to windows jest odpowiedzialny za te blędy?

Przejrzyj parę postów stąd:

bezpieczenstwo-f16.html

Może znajdziesz, jak to przeprowadzić w trybie awaryjnym …

przeskanuj system antywirusem