System Windows nie może ukończyć instalacji

Wczoraj wieczorem zaczęła się aktualizacja systemu Windows 10 na moim komputerze. Gdy było 81% wyszłam z pokoju a gdy wróciłam komputer był wyłączony się więc myślałam że nastąpiło to po instalacji aktualizacji. Gdy dziś uruchomiłam komputer pojawił się komunikat SYSTEM WINDOWS NIE MOŻE UKONCZYC INSTALACJI. ABY ZAINSTALOWAĆ SYSTEM WINDOWS NA TYM KOMPUTERZE. URUCHOM PONOWNIE INSTALACJE. Po kliknięciu OK następuje restart i znów komunikat.:disappointed:


Mój komputer to ASUS R556L
Oprogramowanie WINDOWS 10
Niestety nie mam żadnego nośnika na który mogłabym zgrać nowego Windowsa 10 64bity.
Pomoooocy :pray:t2::pray:t2:

No niestety komputer najwyraźniej nie był wyłączony tylko w trakcie restartu (przypuszczam że to była tzw. duża aktualizacja) z kilkoma restartami.

Musisz poszukać w instrukcji jak uruchomić przywrócenie laptopa do ustawień fabrycznych (instalacja z partycji recovery ). jeżeli laptop nie był przeinstalowywany ręcznie to taką posiada - jest ukryta i start z niej jest poprzez jakiś przycisk np F9. Niestety ta czynność skasuje wszystkie dane z partycji C

Jeżeli nie czujesz się na silach musi ci to ktoś zrobić kto jest zapoznany z tematem. Aby uratować wcześniej to co masz trzeba skopiować dane na nośnik zewnętrzny.

1 polubienie