System windows nie może wykonać operacji logowania

Witam

wiem że podobne tematy były już na forum ale … Podczas próby logowania na jedno z kont użytkowników systemu Win XP Prof wywala mi komunikat następujacej treści

"Środowisko użytkownika

System Windows nie może wykonać logowania, ponieważ nie można załadować twojego profilu. Jeśli ten problem będzie się powtarzać skontaktuj się z administratorem sieci."

Zainstalowałem na tym komputerze “User Profile Hive Cleanup Service” zgodnie z zaleceniami Microsoftu lecz jakoś czytanie przy mojej znajomości ang pliku readme nie pozwala mi na wykorzystanie tego programu do naprawy profilu. Na pewno usługa ta zabezpiecza przed takimi zdarzeniami ale jak za jego pomoca naprawic profil. Prosze pilnie o pomoc jutro użytkownik chce pracować na komputerze :confused:

Na ekranie logowania wciśnij dwa razy ctrl+alt+delete i wpisz Administrator, pole hasło zostaw puste, wciśnij enter i zrób przywracanie systemu, bo prawdopodobnie profil uległ uszkodzeniu. Jeżeli przywracanie systemu masz wyłączone, to zostaje tylko zalogować się na konto Administrator wyżej napisanym sposobem, skasować konto i założyć od nowa…