System windows nie został aktywowany Kod błędu: 0xC004C003

Witam po czystej instalacji mam nie aktywowany system dodam,że atualizację przeprowadzałęm z windows 7 do 10 już jakiś czas temu jak mam aktywować system skoro klucz jest nieprawidłowy?

Nic nie zrobisz pierwsza instalacja musi być aktualizacją nie czystą instalacją.

już napisałem że windows 7 był aktywowany oraz aktualizowany do windows 10

Skąd masz klucz do Windows 10?

0 801 802 000 lub +48 22 594 1999

tak jest napisane nie mam klucza do win 10 bo aktualizowałem windows 7 do 10 teraz dokonałem czystej instalki i nie mogę przejść aktywacji…co za śmietnik…

Zgadza się, śmietnik sam zrobiłeś tak pisząc. Jeden wielki bałagan jest w tym wątku.

 

Jeśli chcesz pomocy, to pisz logicznie a nie tłumaczysz się “tak jest napisane” no bo przecież inaczej Ci się nie chciało, niech inni główkują o co Ci chodzi.

 

czego nie możesz zrozumieć? napisałem po polsku nie po chinsku

Poczekaj, może sami zadzwonią do Ciebie :wink:

jeśli ja bym zawinił owszem nawet było bo to wskazane ale niech nie piszą bzdur że użytkownicy win7 będą mogli dokonać czystej instalacji :slight_smile: jeśli wcześniej zaktualizują swój system do windows 10 a to już zostało wykonane :slight_smile:

Po aktulizacji z 7ki do 10tki i podczas instalacji 10ki  na czysto nie potrzeba podawać klucza. Ma się rozumieć ża 7ka była oryginalna a nie aktywowana aktywatorem. Bo nie wiem czemu boisz się dzwonić do Microsoftu bez urazy.

Nie boję się zadzwonić bo mam oryginalny system  problem polega na tym,że mam już taką akcję 2 raz i muszę instalować windows 7 żebym mógł zainstalować Windows 10 dlatego napisałem tutaj by rozwiązać ten problem a nie dzwonić po infoliniach i sluchać muzyczki za swoje pieniądze http://zapodaj.net/09d4cc966fa5b.jpg.html