System Windows Vista nie uruchamia sie

(th@les) #1

Przede wszystkim przepraszam za brak polskich znakow,Niestety jako jedyne rozwiazanie mojego problemu serwis zaproponowal mi format,wiec utracilem tez wszelkie modyfikacje.Problem polegal na tym,ze moj system (Vista 32 bit Premium)nie chcial sie uruchomic.Pasek postepu ,ktory ukazuje sie zaraz po uruchomieniu BIOS-a "ciagnal" sie w nieskonczonosc.Wylaczylem komputer przyciskiem on/off trzymajac go 8 sekund po czym ponownie uruchomilem.Gdy probowalem otwierac w trybie awaryjnym komputer przeskanowal tylko kilkanascie plikow i na tym koniec.Przy czym skanowanie konczylo sie zawsze na tym samym pliku.Uruchamialem komputer kilkakrotnie ale bez skutku .Zanioslem wiec do serwisu,gdzie technik powiedzial,ze format jest jedynym wyjsciem.Oczywiscie sie zgodzilem.Dzis odebralem komputer i zaczalem instalowac aktualizacje oraz potrzebne mi programy.Niestety po jednym z restartow system znow nie chcial sie uruchomic.Zauwazylem przy tym,ze kontrolka dysku twardego,ktora zwykle miga tym razem "stoi w miejscu".Czyzby zatem moj dysk powoli konczyl zywot czy jest to problem systemowy?Dziekuje za wszystkie uwagi dotyczace problemu.

(system) #2

Nie jest to wykluczone! Dlatego doradzam wykonanie tego: wymazanie-dysku-twardego-programem-activ-killdisk-t443881.html Jeśli procedura przejdzie bez problemu do końca , możesz spróbowac ponownie zainstalować system.

(th@les) #3

Sam tego nie zrobie,bo nie mam plyty z systemem.Poza tym nie wiem czy dalbym rade sam zainstalowac system a serwisie to koszt 80 euro.Raz juz placilem.W kazdym razie nie przeraza mnie zmiana dysku.Jestem na to przygotowany.Moze polecisz mi jakis dobry produkt.W moim Dellu zainstalowany jest Samsung