System Windows wykrył że wydajność tego komputera jest niska

Witam.

Po formacie z win 10 do win 7 ultimate 64 bit zauważyłem że wyskakuje oto taki komunikat https://scr.hu/7XgBDP

Występuje od podczas grania w gry w moim przypadku tą grą jest grid 2.  Gdy ustawiam w opcjach graficznych FullScreen ON 2 monitor który jest podpięty pod VGA gaśnie i po chwili wyskakuje komunikat z wydajnością komputera że jest zbyt niska i wtedy 2 monitor zaczyna normalnie działać. Podczas grania w grida odczuwam ogromne spadki fps i ściny. W innych grach również to występuje. Co może być tego przyczyną?

Spec PC

I7 4790K 

MSI gtx 980 ti

Ram 16 gb G skill 2800 mhz

SSD samsung ssd 850 evo

HDD 1TB WG caviar blue

Corsair Builder Series CX 600W

 

 

Prawdopodobnie temperatury i wstrzymywanie pracy karty graficznej lub kłopoty z pamięcią ram.

WIN+R

SYSTEMPROPERTIESPERFORMANCE.exe

Zaawansowane

Pamięć wirtualna ?

Zmień

Automatycznie zarządzaj rozmiarem pliku stronicowania dla wszystkich dysków - wył .

HDD 1 TB WD CAVIAR BLUE

Rozmiar niestandardowy

Rozmiar początkowy (MB) : 24576

Rozmiar maksymalny (MB) : 24576

Ustaw

OK  , OK

Restart

Ja na SSD (RAID 0) nie ustawiam pliku stronicowania tylko na HDD (RAID 0) , a foldery do których przeglądarki internetowe ściągają pliki mam również przeniesione na HDD za pomocą MKLINK /D .

Klucz Rejestru w którym zapisane są ustawienia :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\ Memory Management

Problem już w połowie rozwiązany :D. Nie wyskakuje już komunikat o niskiej wydajność,  lecz gdy włączam gre w fullscrenie to 2 monitor wciąż gaśnie, jak w okienku gram to normalnie działa, ktoś podpowie o co kaman? :smiley:

 

OC ? Monitor i typ łącza ?

OC nope , monitor stary samsung syncMaster T220HD 1680 x 1050 (natywna) podpięte kablem HDMI

OC nope ?

Dwa monitory ?

Tak 2 monitory.