System Windows xp home edition na laptopa

Zakupiłem laptopa

“Asus F5mseries”

W zestawie byl dolaczony win XP home edition lecz ku mojemu zdziwieniu znajduje sie na dwoch plytach.Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam,moze mi ktos wyjasnic,jak np Formatuje sie dwiema plytami takiego windowsa ponizej 3 fotki z plytami

dscf2576jj4.th.jpg

dscf2577kc6.th.jpg

dscf2578tf8.th.jpg

Prosze o pomoc

Witam,

na płytach masz napisane “The software included on this Recovery CD-ROM…”. Świadczy to o tym, że płyty zawierają fabryczne ustawienia komputera.

Jeśli zdecydujesz się na przywracanie systemu z tych płyt, musisz się liczyć z tym, że stracisz CAŁĄ zawartość dysku twardego. Spowodowane jest to tym, że z CD przywracany jest pierwotny obraz Twojego HDD, a Windows ma już zainstalowane wszystkie sterowniki i oprogramowanie Asus’a.

Aby przywrócić system do stanu wyjściowego, należy umieścić CD w stacji i uruchomić ponownie komputer (ewentualnie w BIOSie ustawić “First Boot Device” na “CD/DVD-ROM”).

Pozdrawiam,

Rafał

przy ponownym uruchomieniu z plyta zacznie sie tak jakby formatowanie dysku tylko ze w latwiejszej wersji chyba czeje mniej wiecej ocb dzieki pozdro

Złączono Posta : 14.10.2007 (Nie) 12:09

jeszcze jedno

jak mam dwa dyski znaczy jeden ale na partycji to sformatuje mi dwa czy tylko ten gdzie jest wind ?

bedzie monit inforumjący na którą partycje należy wzucić, dany system