System windows xp

Jakie som konsekwecie dla urzytkownika domowego jerzeli ma pirackie oprogromowanie , windows xp , i jest komputer podłonczony do sieci . Taki urzytkownik nic nie pobiera z sieci ? , czy microsoft podchodzi łagodnie dla tych urzytkownikow i czy ma jakies bespłatne systemy do pobrania . pozdrawiam Andrzei ,

Proszę zmienić temat postu na konkretny, popraw błędy, opcja edytuj.JNJN

Dopóki nie pochwalisz się gdzie mieszkasz to żadne :stuck_out_tongue: A tak poważnie to jest kradzież, masz coś za co powinieneś zapłacić.

Pirackiego XP-ka możesz zalegalizować, ale taniej wychodzi zakup XP w wersji OEM (ok.250zł)

Jeśli chcesz być legalny za darmo to przesiądź się na darmowe programy, tego jest pełno w sieci.

M$ jest komercyjny i u nich kupujesz system, ale są darmowe dystrybucje linuxa

raczej ciężko było by bo przeważnie wpadają ludzie dużym ściąganiem P2P

Ps poćwicz ortografię albo poszukaj na forum słownika ortograficznego

chroń swój adres IP bo cie w końcu namierzą po tym! !!

OT

Przepraszam, ale nie wytrzymałem.

Może lepiej kupić słownik ortograficzny, niż komputer?

konsekwencje są takie same jak byś pobierała zresztą chyba jak masz pirata tonie można pobierać aktualizacji

co do darmowych to masz pełen wachlarz linuxów od wyboru do koloru

poza tym w prawie każdym słowie w którym można zrobić błąd ty zrobiłeś go

Jak Cię nie złapią to konsekwencji brak :lol:, a jak już co do czego przyjdzie to dostaniesz karę grzywny, roboty publiczne (w interesie społecznym), no i w ostateczności karę więzienia.

MS udostępnia studentom kierunków technicznych darmowe windowsy, program nazywa się MSDNAA.

Normalny user ma do pobrania tylko wersje testowe lub wersje ograniczone czasowo (VHD).

nie tylko studentom studiów technicznych to zależy od uczelni oraz od tego czy należy do programu MSDNAA

devil33 , zgadza się, napisałem poglądowo, ogólnie. Subskrypcja (na licencje, przynależność do w/w programu) też kosztuje uczelnie, wiem o tym.

Serdecznie dziekuie za wszystkie odpowiedzi , pozdrawiam wszytkich z forum dobre programy ,oraz serdecznie pozdrawiam administratorow forum ,. Andrzei