System windows xp

(Awiszniewski) #1

Jakie som konsekwecie dla urzytkownika domowego jerzeli ma pirackie oprogromowanie ,, windows xp ,, i jest komputer podłonczony do sieci . Taki urzytkownik nic nie pobiera z sieci ? , czy microsoft podchodzi łagodnie dla tych urzytkownikow i czy ma jakies bespłatne systemy do pobrania . pozdrawiam Andrzei ,,,

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat postu na konkretny, popraw błędy, opcja edytuj.JNJN

(Maney691) #3

Dopóki nie pochwalisz się gdzie mieszkasz to żadne :stuck_out_tongue: A tak poważnie to jest kradzież, masz coś za co powinieneś zapłacić.

Pirackiego XP-ka możesz zalegalizować, ale taniej wychodzi zakup XP w wersji OEM (ok.250zł)

Jeśli chcesz być legalny za darmo to przesiądź się na darmowe programy, tego jest pełno w sieci.

(Mario C) #4

M$ jest komercyjny i u nich kupujesz system, ale są darmowe dystrybucje linuxa

raczej ciężko było by bo przeważnie wpadają ludzie dużym ściąganiem P2P

Ps poćwicz ortografię albo poszukaj na forum słownika ortograficznego

(fastman92) #5

chroń swój adres IP bo cie w końcu namierzą po tym! !!

(Mireczek) #6

OT

Przepraszam, ale nie wytrzymałem.

Może lepiej kupić słownik ortograficzny, niż komputer?

(niezDarek) #7

konsekwencje są takie same jak byś pobierała zresztą chyba jak masz pirata tonie można pobierać aktualizacji

co do darmowych to masz pełen wachlarz linuxów od wyboru do koloru

poza tym w prawie każdym słowie w którym można zrobić błąd ty zrobiłeś go

(Kolmar) #8

Jak Cię nie złapią to konsekwencji brak :lol:, a jak już co do czego przyjdzie to dostaniesz karę grzywny, roboty publiczne (w interesie społecznym), no i w ostateczności karę więzienia.

MS udostępnia studentom kierunków technicznych darmowe windowsy, program nazywa się MSDNAA.

Normalny user ma do pobrania tylko wersje testowe lub wersje ograniczone czasowo (VHD).

(niezDarek) #9

nie tylko studentom studiów technicznych to zależy od uczelni oraz od tego czy należy do programu MSDNAA

(Kolmar) #10

devil33 , zgadza się, napisałem poglądowo, ogólnie. Subskrypcja (na licencje, przynależność do w/w programu) też kosztuje uczelnie, wiem o tym.

(Awiszniewski) #11

Serdecznie dziekuie za wszystkie odpowiedzi , pozdrawiam wszytkich z forum dobre programy ,,oraz serdecznie pozdrawiam administratorow forum ,,. Andrzei