System wolno działa

Od 2-3 tygodni mam taki problem, że komputer zaczął wolno działać. Proste operacje typu otwieranie menu kontekstowego potrafią zajmować kilka sekund, ale najgorsze są lagi w grach. Najpierw próbowałem defragmentować i czyścić itp. m.in. CCleanerem, ale nic nie dało. Podejrzewając infekcję, zrobiłem skan 3 programami, jeden niby wykrył i usunął 2 trojany, ale nie pomogło.

m.txt

Zrobiłem to i nie do końca pomogło. System wydaje się trochę szybciej działać, ale lagi w grach pozostały (to nie wina sterowników, ani sprzętu). Da się coś jeszcze zrobić?

Mogę Ci sprawdzić log- Autoruns- pod kątem aktywnego w tle oprogramowania, podczas pracy systemu. Uruchom- Autoruns-jako administrator,po skończonym skanie-File>save>plik-AutoRuns.arn- umieść na -http://sendfile.pl/- na forum podaj linka

Zrobione:

Uruchom autoruns jako administrator

   Zakładka-Services- odznacz : AdobeARMservice , AdobeFlashPlayerUpdateSvc , gupdate , gupdatem , MozillaMaintenance , NvNetworkService , SkypeUpdate , WinDefend , WMPNetworkSvc  

Zakładka-Scheduled taks-odznacz :  wszystko oprócz: avast! Emergency Update  

 Uruchom ponownie komputer,jak coś nie będzie działać lub jakbyś coś potrzebował, zawsze można zaznaczyć.

http://www.speedyshare.com/WQBBP/AUTORUNS.arn

Jest poprawa?

Niestety nie :frowning:

Czyli co się dzieje?

Uruchom -Process Explorer-zrób screena gdy system przymuli,i pokaż na forum

Już nie wiem co się dzieje. System już nie muli, ale gry, w które mogłem grać na praktycznie pełnej prędkości, przycinają się teraz strasznie. Chociaż to się odnosi tylko do tych trójwymiarowych. Wczoraj specjalnie zaktualizowałem sterowniki graficzne, ale nie pomogło.

To ostatni raz ja.