System wymaga twojej zgody żeby wykonać

no własnie o co z tym chodzi bo jak czasami cos właczam np wchodze w uruchom wpisuje msconfig i wyskakuje takie cos i musze kontynuowac i czasami jak coś właczam to też takie cos wyskakuje nie da sie tego jakoś wyłączyć??

Też miałam podobny problem… I chłopaki mi pomogli (dziękować)… Chyba o to ci chodzi:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=123571

i co zrobiłes to:

czy to:

??

  1. Zrobiłaś a nie zrobiłeś :wink:

  2. Tak -> i już nie prosi na każdym kroku aby coś potwierdzić :slight_smile:

ja zrobiłem wg tego drugiego sposobu ale narazie nie sprawdze czy działa bo nie mogę sie narazie wylogować bo sciagam cosik:) jak sprawdze dam znać czy o to mi chodziło i czy działa.

a chłopaki z MS tyle się namęczyli żeby wprowadzić maksimum bezpieczeństwa, pracę w trybie użytkownika, a nie administratora, a tu co niektórym nie pasują te pomysły, wolą dalej się narażać pracując nonstop jako administrator. W linuksie rzeczą normalną jest, że pracuje się jako użytkownik, a z konta administratora korzysta się tylko w niektórych przypadkach, dlatego linuksowcy nie mają wirusów…

życie…mi to akurat przeszkadza jak mi się ciagle włacza i i tak musze kontynuować. ja na xp też niegdy nie miałem zadnych problemów z virusami.

Tamte sposoby były na włączenie ukrytego domyślnie konta Administratora, a ty chcesz poprostu wyłączyć UAC:

Windows Key+R > msconfig > przejdź do zakładki Tools > wybierz Disable UAC > Launch

PS:

Ja nigdy nie wyłączam UAC gdyż czasem się przydaje ta funkcja…

ja mam viste pl no ale wszedłem w tools (narzędzia) i co dalej?

screen:

20a3cb2ffa23a94d.jpg

Złączono Posty : 28.01.2007 (Nie) 21:11

2 screen zeby było wszystko widać:

15ec6fd20adeaa9b.jpg

Złączono Posty : 28.01.2007 (Nie) 21:36

juz mam trzeba byłą wyłączyć kontrolę konta użytkownika:) dzięki o to mi chodziło.

Sorka, ze offtopicuję, ale skoro już jesteśmy przy usługach w Viście. To które można spokojnie wyłączyć przyśpieszając kompa? Mam Viste po polsku wiec proszę o spolszczanie nazw :] Thx

heretyk zobacz:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=121853

Tutaj ktoś miał identyczny problem:

System wymaga twojej zgody żeby wykonać - wyłączenie tego wymogu

na dodatek po wyłaczeniu tego zaczoł inny komunikat wyskakiwać z Centrum zabezpieczeń który takżę jet denerwujacy… tam co podałem masz opisane jak to powyłączać…

ok dzięki już sobie pordziłem:)