System zawiesza się podczas uruchamiania na Starting Windows

Witam mam problem wczoraj wieczorem wyłączyłem komputer wyłączając zasilać z tyłu. Dziś rano kiedy odpalałem komputer wyskakują mi 2 opcje do wybrania uruchom normalnie i uruchom narzędzie… Wybieram uruchom normalnie i w momencie kiedy pisze mi Starting Windows system się zawiesza i nic nie mogę zrobić.

Bardzo Proszę o pomoc.

Czy możesz uruchomić system w trybie awaryjnym (po włączeniu komputer wciśnij kilka razy F8)?

I dziwisz się że masz problem z uruchomieniem systemu.

Nie wiem jaki system ale prawdopodobnie coś stało się z dyskiem. Nie masz do wyboru Ostatnia znana dobra konfiguracja? Wybierz to lub uruchom z narzędzia do naprawy systemu wybierz pierwsze polecenie jak nie pomoże Wiersz poleceń wpisz chkdsk c: /f

To jest Windows 7 a jak przy starcie wezmę f8 to wyskakuje mi do wybrania cdrom i dysk twardy

To jest boot menu. Później wciskaj po biosie F8.

tak mogę ale zatrzymało się przy classpnp.sys

Napisałeś w pierwszym poście:

Uruchom z narzędzia do naprawy systemu wybierz pierwsze polecenie jak nie pomoże Wiersz poleceń wpisz chkdsk c: /f

jak biorę uruchom narzędzie do naprawy to piszę mi że ładuje pliki windowsa i po chwili czarny ekran i ty.

A jak mam odpalić wiersz poleceń jak mi awaryjnego nie chce odpalić ?

Potrzeba płyty CD

Pobierz Hirens Boot CD, wypakuj, włóż czystą płytę do napędu, w wypakowanym folderze uruchom BurnToCD , w Device powinna być twoja nagrywarka, kliknij Start.

Uruchom komputer z nagranej płyty, wybierz Mini Windows XP (nieraz trzeba trochę poczekać na załadowanie ikon na pulpicie), uruchom Command prompt (czarna ikona) i wpisz chkdsk c: /f (gdzie c to partycja systemowa), wykonaj to kilka razy, aż nie znajdzie żadnych problemów.

Wejdź w My Computer i sprawdź czy możesz przeglądać pliki na partycji C, jeśli tak to uruchom normalnie komputer (bez płyty CD).

Jeśli nie masz płyty, a masz pendrive to napisz.

Wg mnie dysk na uszkodzone sektory. Załaduj płytę z Windows 7 zbootuj i jak będzie to okno

http://soisk.pl/wp-content/uploads/2011 … _vhd_1.jpg

Wybierz napraw komputer

Wtedy będziesz mieć te opcje dostępne

http://res2.windows.microsoft.com/resbo … 739d_0.jpg

Wybierz najpierw pierwszą opcję jak nie pomoże wiersz poleceń i chkdsk c: /f

ehh botowanie płyty nie działa a może jak bym wsadził płytkę z linuxem i w tedy ten wiersz poleceń ??

A skąd chcesz na płycie z Linuksem wyczarować wiersz poleceń z systemu Windows?

no nwm tylko się zastanawiam

Potrzebujesz po prostu płyty instalacyjnej systemu Windows albo samej płyty ze środowiskiem WinPE.

tak mam płyte z windowsa tylko mi nie czyta płyt

A można link do Hirens Boot CD ?