System zawiesza się przy instalacji Service Pack 2

Witam. kupiłem sobie gierkę. Zainstalowałem, włączam i wyskakuje błąd ( Nie pamiętam dokładnie jaki) ale wpisałem w google i w większości przypadków wystraczyło wgrać Service Pack 2 (Ja miałem 1). Hmm no to ściągnełem ze strony microsoft.com (Dobre ! ) i instalowało się najpierw na pulpicie i nic się nie działo. Potem zresetował się, bo była już koniec instalacji. I potem na niebieskim tle pisało Etap z 1/3 potem 2/3 i 3/3 na ostatnim etapie zawiesza się przy 72%. Zostawiłem Go nawet na cała noc, niestety nadal to samo. Jak zresetuje kompa to idzie od nowa etap 3/3 lecz caly czas się zwiesza przy 72 %. Dodam, że mam laptopa Acer oraz Windows Vista Home Premium.

http://support.microsoft.com/kb/949358/pl

Tutaj chyba sprawa jest dosyć skąplikowana. Ponieważ po restarcie najechałem na Uruchom w trybie awaryjnym i niby nic się nie działo ale jak ładowało pliki to stanęło na crcdisk bodajże i dalej już nie poszło. Zdesperowany znów zrestartowałem laptopa i chciał sprawdzić spójność danych na dyskach no to zaakceptowałem tyle, że przy 66% nie chciało dalej pójśc a czekałem ok. 10 min. ehh co może być nie tak?

Skoro nie działa tryb awaryjny to pozostaje Metoda 1, czyli naprawa z płyty instalacyjnej.

No a jak mam uruchomić instalację windowsa? Mam wgrany w laptopie. Tylko nie wiem jak Go uruchomić.

@kulka123, piszesz o windowsie z recovery? Podaj markę notebooka bo w zależności od producenta klawisze uruchamiające kreator recovery są różne.