System ze zdalnym dostępem

Szukam dystrybucji którą mógłbym zainstalować na koncie hostingowym. Mam na myśli jakiś system webos (odpalany z poziomu przeglądarki).

Do tej pory wszelkie próby optymalizowania eyeosa padły, ponieważ moduł przeglądarki eyeosa korzysta z ustawień sieciowych (adres IP - tak więc facebook i youtube w chinach nadal nie dostępne) systemu na którym jest uruchomiony (a nie zainstalowany).

Istnieją Linuksy odpalane przez http - nie pamiętam jednak nazwy takiej usługi. Dostępne jest m.in Ubuntu.

Dodane 28.12.2010 (Wt) 16:51

Musisz jednak pamiętać, że nie będzie to system w przeglądarce.

Na przykład Novell oferuje usługę budowania systemu przez przeglądarkę. Tak zbudowany system można przetestować na maszynie wirtualnej u nich, a mieć dostęp przez VNC w przeglądarce.

guangzhou ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dzięki nintyfan.

Generalnie chodzi mi o system który mogę zainstalować na koncie hostingowym.

Z tą przeglądarką chodzi mi o to żeby system pracował na serwerze z możliwością zdalnego dostępu (VNC, teamviewer, jakiś remote desktop, lub przez przeglądarkę jak webos`y).