Systemowa gra Saper

(_Sylwan_) #1

Jeżeli chcesz pochwalić się przed kolegą jak bezbłędnie grasz w Sapera to porada jest dla ciebie:

Gdy uruchomisz grę Saper naciśnij po kolei yxzzy na pierwszy rzut oka nic sie nie zmieni i o to chodzi ale popatrz na lewy górny róg ekranu. Pojawiać się tam będzie mały biały piksel jeżeli będziesz najeżdżał na niezaminowane pola w grze Saper :mrgreen:

UWAGA

to nie zadziała jak będziesz miał jasną tapetę w lewym górnym rogu ekranu :stuck_out_tongue:

(system) #2

raczej xyzzy :slight_smile:

a potem jeszcze Shift+Enter :wink:

(Marcinm93) #3

Heh, ciekawa sztuczka! :slight_smile:

(_Sylwan_) #4

a h no tak zapomnia łem o shifcie sorki ale jak sie chciałem zabrac za poprawe to miałem kłopoty z internetem ;/

(Polko P L) #5

u mnei labo ot nie działa, albo jestem ślepy....

(Czyzu7) #6

Hehe, czity do sapera :o

(Blood King) #7

OMG tego jeszcze nie było :mrgreen:

Dobre, dobre :mrgreen:

(Błażej) #8

U mnie też nie działa?

Najpierw trzeba nacisnąć xyzzy a potem (równocześnie??) Shift + Enter?

(Igorenek) #9

Ja wpisałem xyzzy, potem wcisnąłem shift a moment później enter i w lewym górnym rogu, przy najeżdzaniu myszką na "klocek" z sapera, pojawił się biały piksel :mrgreen:

(Edgarmks) #10

DObre wygrałem juz wszystkie poziomy bez zadnej bomby :smiley:

(Arizona) #11

robie tak jak mowice i nic! !!

(_Sylwan_) #12

może ci sie wydaje że nic bo jak powiedziałem masz tapetę o jasnej barwie zwłaszcza w lewym górnym rogu ekranu. Jeśli nie chce ci się zmieniać tapety to wystarczy że uaktywnisz jakieś okno byle jakie np.

Internet Explorera i patrz dokładnie w sam lewy górny róg ekranu

Jeszcze raz jak ktoś nie rozumie:

włanczamy sapera naciskamy xyzzy i potem shift nie potrzeba Entera i naciskamy na kwadraciki jeśli pojawi się ten biały pixel w rogu 8)

(Ford Fokus) #13

Dziala :hahaha: Microsoft ma pomysły ;]

(Błażej) #14

A mi nadal się ta sztuczka nie udaje :frowning: Mam pytanko do tych co im się udaje- Jakich systemów operacujnych używacie? Bo może to działa tylko na Win XP (ja mam 98SE)

(_Sylwan_) #15

możliwe że działa to tylko na XP osobiście mam XPka nie wiem jak na 98 bo dawno sie przerzuciłem na XP SP2

(Błażej) #16

Jest ktoś komu ta sztuczka działa i ma Windows 98?

(system) #17

Działa juz wiem jak to zrobić

(Błażej) #18

To może pochwalił byś się sposobem :mrgreen:

PS: Jakiego masz windowsa?

(Morgenowsky) #19

Gdzie mogę znaleźć SAPERa?

Mam Win XP z SP2 i go nie widać.

WAŻNE: usuwałem folder "GRY" ze STARTu.

Mam nadzieję, że gdzieś to jeszcze znajdę...

(fiesta) #20

Doinstaluj z płyty z win XP.