Systemowa gra Saper

Jeżeli chcesz pochwalić się przed kolegą jak bezbłędnie grasz w Sapera to porada jest dla ciebie:

Gdy uruchomisz grę Saper naciśnij po kolei yxzzy na pierwszy rzut oka nic sie nie zmieni i o to chodzi ale popatrz na lewy górny róg ekranu. Pojawiać się tam będzie mały biały piksel jeżeli będziesz najeżdżał na niezaminowane pola w grze Saper :mrgreen:

UWAGA

to nie zadziała jak będziesz miał jasną tapetę w lewym górnym rogu ekranu :stuck_out_tongue:

raczej xyzzy :slight_smile:

a potem jeszcze Shift+Enter :wink:

Heh, ciekawa sztuczka! :slight_smile:

a h no tak zapomnia łem o shifcie sorki ale jak sie chciałem zabrac za poprawe to miałem kłopoty z internetem ;/

u mnei labo ot nie działa, albo jestem ślepy…

Hehe, czity do sapera :o

OMG tego jeszcze nie było :mrgreen:

Dobre, dobre :mrgreen:

U mnie też nie działa?

Najpierw trzeba nacisnąć xyzzy a potem (równocześnie??) Shift + Enter?

Ja wpisałem xyzzy, potem wcisnąłem shift a moment później enter i w lewym górnym rogu, przy najeżdzaniu myszką na “klocek” z sapera, pojawił się biały piksel :mrgreen:

DObre wygrałem juz wszystkie poziomy bez zadnej bomby :smiley:

robie tak jak mowice i nic! !!

może ci sie wydaje że nic bo jak powiedziałem masz tapetę o jasnej barwie zwłaszcza w lewym górnym rogu ekranu. Jeśli nie chce ci się zmieniać tapety to wystarczy że uaktywnisz jakieś okno byle jakie np.

Internet Explorera i patrz dokładnie w sam lewy górny róg ekranu

Jeszcze raz jak ktoś nie rozumie:

włanczamy sapera naciskamy xyzzy i potem shift nie potrzeba Entera i naciskamy na kwadraciki jeśli pojawi się ten biały pixel w rogu 8)

Dziala :hahaha: Microsoft ma pomysły ;]

A mi nadal się ta sztuczka nie udaje :frowning: Mam pytanko do tych co im się udaje- Jakich systemów operacujnych używacie? Bo może to działa tylko na Win XP (ja mam 98SE)

możliwe że działa to tylko na XP osobiście mam XPka nie wiem jak na 98 bo dawno sie przerzuciłem na XP SP2

Jest ktoś komu ta sztuczka działa i ma Windows 98?

Działa juz wiem jak to zrobić

To może pochwalił byś się sposobem :mrgreen:

PS: Jakiego masz windowsa?

Gdzie mogę znaleźć SAPERa?

Mam Win XP z SP2 i go nie widać.

WAŻNE: usuwałem folder “GRY” ze STARTu.

Mam nadzieję, że gdzieś to jeszcze znajdę…

Doinstaluj z płyty z win XP.