Systemy GSM

Witam was wszystkich mam do was pytanie jakie są systemy w telefonach??

Wiem że jest w Noki Symbian a w innych?? w SE czy Samsungach??

proszę o pomoc

W Noki są najczęściej symbiany , w SE baaardzo rzadko - częsciej Windows Mobile , Samsungi - Windows Mobile , nie znam żadnego z symbianem .

Ja mam SE k810i i jak mogę sprawdzić jaki ma system??

nie ma systemu… systemu operacyjne na telefony to:

-Symbian S60

-Symbian S80

-Symbian S90

-Symbian UIQ

-Windows Mobile

-Android

-Mac OS X

-Linux

to chyba wszystkie…

żaden SE Kxxx nie ma systemu… z Walkmanów tylko w950 i w960… no i symbiana ma cała seria P i M… z SE to wszystko…

jednak znalazłem że posiada system Symbian zobacz na stronę http://www.tylkomarkowe.pl/telefon-komo … ,8869.html i wejdź na sprecyfikacje

:hahaha:

co za debil umieścił takie info :expressionless:

ale dobra…

twój fon nie ma, nie miał i nie będzie miał systemu… zapomnij… albo zmień fona póki jest jeszcze coś wart :smiley:

każdy telefon ma system bez tego by nie działał jednak faktycznie napisali bzdurę jakich często się nie widzi

o oprogramowaniu swojego sony dowiesz sie jak wcisniesz >*<<*< i wejdziesz w info o oprogramowaniu

mylisz się… to co masz w SE to nie system… no ale dobra…

więc co to jest jak to nazwać??

nie mam pojęcia ale to nie pasuje do systemu…

w sumie w zegarku elektronicznym np. też nie ma systemu :wink: a jeśli jest to działa na takiej samej/podobnej zasadzie co to coś z SE :smiley:

hehe dobre :slight_smile: a nie wiesz skąd ściągnąć jakie symbiany?? :stuck_out_tongue:

symbiana nie ściągniesz… nie zaaktualizujesz i nie wgrasz… to musisz mieć wbudowane do fona, a z resztą symbian s60v3 wymaga procesora i ramu a czegoś takiego w SE nie ma :expressionless:

hmmm a jakie stronki do symbianów znasz??:stuck_out_tongue: