Sytem Windows zostanie zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera

Witam tak jak w temacie mam problem z takim komunikatem niestety nie moge zrobić screena ponieważ komunikat pojawia się na 2 sek wiem że pisało tam coś o KERNEL. Komunikat pojawia się przy wczytaniu gry w the sims 3 Wiem że simsy nie mogą być tak szkodliwe ponieważ od klku lat w nie gram (oczywiście legalne). Czy moge coś zrobić aby to naprawić? Pisało coś żeby odnstalować aplikacje usunąłem wszystkie nowo zainstalowane oprócz simsów. Co moge zrobić?

Mówisz, że simsy są OKi. A sprawdź tą grę, co masz na komputerze - plik simsy.exe na tej stronie, bo musisz mieć pewność, że są OKi.

https://www.virustotal.com/pl/

Plik simsy.exe jest normalny co moge zrobić rejestr? czy jak?

Pokaż linka do wyniku Virus Total.

Poszukaj czerwonych błędów w podglądzie zdarzeń - system. We właściwościach błędu  sprawdź, co robi te błędy.

https://www.virustotal.com/pl/file/c3e5f091a1ada33ad119d11dc88311e502d84a69770fa0dd09926f8568ba4264/analysis/

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/c3e5f091a1ada33ad119d11dc88311e502d84a69770fa0dd09926f8568ba4264/analysis/

Wybacz. To ważne wykluczenie simsów, bo gra nawet oryginalna, może się skopać.

Wyskakuje błąd kernel, ale to ważne, jaki, czy ID, czy panic, czy jakiś power, bo to dużo tego jest, a w błędach krytycznych w podglądzie zdarzeń, na pewno jest opis. Jakiś błąd sterownika, biblioteki dll visual C++, albo jakoś tak.

Rozumiem że musze je usunąć?

Co miałbyś usuwać? Co masz na myśli w tym przypadku?

 

Tak zastanawiam się, nad każdym dublowaniem cytatami tego, co napisałem. Czemu to robisz? … a pewnym nie posłuchaniem się tego…

 

Napisałem wyraźnie, żeby kliknąć we właściwości błędu. Potrzebne:

"Typ zdarzenia -

Tak zastanawiam się, nad każdym dublowaniem cytatami tego, co napisałem. Czemu to robisz? … a pewnym nie posłuchaniem się tego…

 

Napisałem wyraźnie, żeby kliknąć we właściwości błędu. Potrzebne:

"Typ zdarzenia -

Źródło zdarzenia -

Identyfikator zdarzenia -

Opis - …"

Nie rozumiem…

Nie jestem jakoś super doświadczony w tych sprawach jestm w poglądzie zdarzeń lecz gdzie są wydarzenia krytyczne? 

To chodzi o systemowe błędy z czerwoną ikonką. Ale to w opisie błędu pisze, czy jest krytyczny. W okienko wyszukiwania po kliknięciu w ikonę start, wpisuje się podgląd zdarzeń i daje enter. Czekasz, gdy się wszystkie zdarzenia załadują. Klikasz systemowe. Po wyświetleniu, od góry masz najnowsze, a chodzi o te, co mają czerwoną ikonkę. A z PPM wybierasz właściwości zdarzenia. Wyświetla się okienko opisu. Jest ogólne, następnie szczegóły. Masz tam niżej w okienku - kopiuj. Wtedy w notatniku robi się wklejanie. Kilka błędów, tekst zapodany na wklej.org, a tu linka.

To w ogólne wyświetla się linijka tekstu - Poziom Błędy  Słowa kluczowe: Krytyczny. W błędach aplikacji, czerwone błędy mają Słowa kluczowe: Klasyczny.

 

Potrafisz przeinstalować system, więcej - i nie jesteś z pierwszej łapanki, skoro o proste informacje trudno się doprosić. Dawno już spece od software, czy od adware, pomogliby od drugiego postu.

Cokolwiek tu w temacie ogłosisz, co wywołuje u Ciebie błąd krenela, to teraz czekaj na speców. Czasem wystarczy przeinstalować jakiś program, czy sterowniki w takim przypadku.

Nie mam żadnego błędu czy coś takiego ;/