SyyTel.exe problem, prosze o udzielenie mi pomocy

od jakiegos czasu, mzoe tyg moze dwa strasznie mi zamula kompa

a jest nowiutki, ma dopiero miech

najpierr padlo mi na stale gg i explorer

teraz padlo mi aqq i wreszcie zauwazylem przyczyne moich problemow

zamykajac system zoabczylem ze trwa zamykanie aplikacju jak w tytole

“SkyTel” czytalem iz to jakis program spziegowski ?

nie wazne mam wpis i prosze o natychmiastowa pomoc

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Pobierz narzędzie SDFix i przejdź do trybu awaryjnego:

Będąc już w trybie awaryjnym odpal SDFix (wypakuje się do folderu: C:\SDFix) i uruchom tam plik: RunThis.bat. Potwierdzasz czyszczenie za pomocą klawisza Y i cierpliwie czekasz.

Po zakończeniu owego czyszczenia proszę o pokazanie logów z następujących narzędzi:

A wiec tak…

podazalem wedle twoich intrukcji(mam nadzieje ze wszystko zrobilem dobrze)

i o to wyniki

teraz hijack~~

nastepnie Silent~

i combo~

To niestety jeszcze nie wszystko. Usuń teraz folder SDFixa ( C:\SDFix ). Otwórz edytor rejestru (Start -> uruchom -> regedit) przejdź do klucza:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\system\currentcontrolset\services\sharedaccess\parameters\firewallpolicy\standardprofile\authorizedapplications\list]

I usuń tam wartość: "C:\WINDOWS\system32\oypjqnsu.exe"

Niestety w systemie widzę jeszcze Trojana Vundo, dlatego najpierw spróbujemy automatem, więc ściągnij i użyj VundoFix (w razie problemów z obsługą narzędzia pisz :))

Na wstepie chcialbym podziekowac, poniewaz poprawa wydajnosci komputera jest nie do opisania w jednym zdaniu ;P, a teraz wpisy:

i nasz program, wpis cos krotki chodz wydawalo sie ze wszystko dorbze i szybko poszlo…dunno…o to on…

no i czekam niecierpliwie na dalsze rady i zalecenie

Jest już czysto.

Usuń ręcznie.

To wszystko. :slight_smile: :slight_smile:

jessi

Przepraszam, że się jeszcze wtrącę, ale chciałbym jeszcze zobaczyć cały log z Silenta (ten jest urwany). Tak dla pewności i czystego sumienia :slight_smile:

nie wiem jak to zrobilem ze skrocilem silenta;

Nic ciekawego (nic podejrzanego) w tej dalszej części Sillenta. :slight_smile:

jessica

Wiec jezeli to juz koniec to jeszcze raz wielkie Dziekuje

dla specjalistow udzielajacych sie w tym temacie ^^