Szablon Allegro - HEML ME


(Scypion) #1

(Xenvl) #2

Nie wiem, jak tworzysz te strony, ale ten kod jest straszny… Chciałem to ogarnąć w wolnej chwili, ale ilość poprawek i zagmatwanie css mnie przeraża. Przecież cały css na tej stronie powinien się ograniczać do “float: left” i wymiarów poszczególnych divów, nic więcej…


(Scypion) #3

.cssy określają dokładną pozycję każdego fragmentu strony, marrrysin czy mógłbym cię prosić na PW o jakiś kontakt do Ciebie ?


(Drobok) #4

@marrrysin, a czego spodziewałeś się po automacie ?

Piszesz od nowa, albo męczysz się z tym. 90% css jest zbędna. Powtarzasz klasy z tym samym kodem, każdy element wewnątrz jakiegoś kontenera ma inną klasę zamiast nadać je elementowi wyżej. Powtarzasz się z kodem wewnątrz kontenerów. Poza tym strona jest ciężka bo to sama grafika :stuck_out_tongue:

.

BTW, nikt to spojrzy w ten kod nie kupi strony na takiej aukcji :stuck_out_tongue:


(Scypion) #5

drobok mimo że w css-ach mam syf czy pomógłbyś mi z marginesem right bo to jedyna część kodu którego allegro nie akceptuje.

P.S. Przystapiłem do usuwania klas w CSS-ie które od razu widać że są zbędne.


(Drobok) #6

Nie masz szans na wyświetlenie czegokolwiek poza ekranem. Nie wiem po co ci ta w ogóle taki margin. Kod jest za bardzo rozległy na jego analizę.


(Scypion) #7

margin jest mi zbędny, zależy mi na tym szablonie by wyglądał jak wygląda i był w pełni akceptowany przez Allegro , bez zbednych linijek kodu, z tego całego syfu przeszkadza Allowi margin i chce się go w bez iwazyjny sposób pozbyć. Jeszcze raz proszę o pomoc.


(Grzesie K) #8

Może to lekki offtopic ale w jakim celu chcesz mieć szablon allegro o tworzeniu stron zoptymalizowanych pod względem SEO jeżeli nawet tego szablonu sam nie umiesz napisać?


(Fineall) #9

Ściagnij sobie darmowy i uzupelnij treascia - mniej roboty

szablon-allegro-heml-t535585.html