Szablon Allegro - Jak to zrobić?


(Dinusia40) #1

Witam Wszystkich

Mam prośbę do ludzi siedzących w grafice.

Chcę zrobić szablon na aukcje allegro, ponieważ dużo sprzedaję to chcę aby moje aukcje jakoś ładnie wyglądały. Zaciekawił mnie ten szablon:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121566022

Kupowałem kiedyś u tego allegrowicza telefon, napisałem nawet do niego czy mogę edytować kod HTML z aukcji, i tylko przemienić dane i wkleić na swoje aukcje ale otrzymałem odpowiedź, że nie udostępniają swoich szablonów - Każda próba ich użycia będzie zgłaszana odpowiednim władzom. OK, rozumiem to ale jeśli zmienie np. kolorystyke aukcji, poprzemieniam tabele to chyba nie będzie to skopiowane? Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić coś takiego:

pic_informacje.jpg

i To:

pic_regulamin.jpg

Chcę zrobić taką grafikę, ale w innych odcieniach np. niebieskawy. Wtedy użytkownik nie posądzi Mnie o kopiowanie jego szablonów?

Jeśli ktoś się zna na Grafice, proszę o kontakt lub wykonanie podobnej grafiki


(Juven) #2

Witheld jesteś już jakiś czas na forum więc powinienmeś wiedzieć, że gotowca tutaj nie dostaniesz: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=73815

PS, a czemu chcesz kopiować kogoś pomysł, nie lepiej zrobić coś swojego, orginalnego? według mnie to nadal jest kradzież, ale z punktu prawnego może być inaczej 8)


(Dinusia40) #3

juven wiem, że nie można wykonywać prac, ale ja naprawde nie wiem jak to zrobic a nie stać mnie na zlecienie zrobienia takiego szablonu za 100zł albo i więcej


(adam9870) #4

Mi wygląda po prostu na to, że obrazek z telefonem zostały wycięty, ustawiony. Tamtą belkę na której pisze np. Regulamin to kwestia ustawienia odpowiedniego gradientu oraz cienia. O rebieniu gradientów jest trochę tutaj a cień to podejrzewam, że zwykły efekt z Layer -> Layer style. Tutaj trochę o tym.

Hmmm :hmmm:

Różnie może być ale myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie czegoś własnego (własny pomysł) a nie wzorować się na jakimś innym. Ale jeżeli jednak się zdecydujesz na podobne rzeczy jak tam to proponuję po zrobieniu spytać autora czy możesz korzystać z tak zmodyfikowanych rzeczy a przynajmniej podając, że wzorowałeś się na nich...


(Juven) #5

Sorki za mały OT

Witheld ale to nie zwalnia cię od przestrzegania regulaminu :).

Co do twojego pytania odpowiedziałem w poprzednim poście 8)


(Kamilsolarczyk) #6

jesli chodzi ci o buttony to nie wiem co w tym trudnego ;]

moze nie zrobie identycznych ale bardzo podobne spokojnie :stuck_out_tongue:

Popracuj troszke i pytaj dalej


(Morgenowsky) #7

kamil0015 ma rację.

Ja zrobiłem takie coś w 5 minut:

allegrozu5.jpg

Witheld , popracuj i na pewno Ci wyjdą podobne.

Pozdrawiam :slight_smile:


(system) #8

poczytaj i podszkol się:

:arrow: http://www.tutorialized.com/tutorials/P ... -Layouts/1