Szablon Allegro pod IE i Mozille

witam,

zrobiłem szablon do wystawiania aukcji na allegro i pod Mozille jest wszystko dobrze, a pod IE wszystko ucieka mi na lewą stronę.

Niżej cały kod i proszę o pomoc.

kod:

body{text-align:center} #container{text-align:left}

to nic nie zmieniło i nie pomogło :frowning:

dalej proszę o pomoc

Dodane 25.09.2010 (So) 8:57

jak dodam !doctype to jest dobrze ale allegro nie przyjmuje i usuwa ten znacznik

można to jakoś dodać lub zamienić na coś innego?

oskar

Dodane 25.09.2010 (So) 9:37

troszke się bawiłem i w takiej formie:

Kontakt

Jeżeli masz pytania związane z ofertą - proszę o maila, na którego odpowiem najszybciej jak to możliwe. Na wiadomości odpowiadam każdego dnia roboczego od 10.00 do 17.00. Na maile otrzymane po godzinie 17.00 i w weekend odpowiem w następny dzień roboczy.

Wysyłka

Towar wysyłam najpóźniej w następnym dniu roboczym po zarejestrowaniu wpłaty na moim koncie. Wysyłka ZA POBRANIEM realizowana jest najpźniej w następnym dniu roboczym po otrzymaniu informacji potwierdzającej zakup. Towar jest starannie zabezpieczony, aby dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Po dokonaniu zakupu zostanie wysłany do Państwa mail. Aby szybko dokończyć transakcję proszę postępować zgodnie z zawartymi w nim wskazówkami. U mnie kupujesz towar w 100% oryginalny i elegancko zapakowany.ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!

Koszt wysyłki

Dostarczaniem paczek zajmuje się firma Poczta Polska. Koszt wysłania zakupionych towarów, o ile na aukcji nie ma innej informacji dla Kupującego, jest następujący: * płatność przelewem, priorytet - 7 PLN * pobranie - 17 PLN * Zakupy za min. 99 PLN przesyłka GRATIS (w przypadku wpłaty na konto) Kupując na moich aukcjach inne produkty płacisz zawsze raz za przesyłkę.

cubus.jpg

Witam na moich aukcjach

tu piszemy o produkcie CUBUS i tak dalej

Zdjęcia

pako_eg

pako_eg

pako_eg

Wymiary / skład

Rozmiar: 122 Długość całkowita: 20 cm Szerokość w ramionach: 20 cm Szerokość pod pachami: 20 cm Długość rękawa od pachy: 20 cm Długość rękawa od barku: 20 cm Skład: 100% poliester

  • pako_eg © 2010 nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści opisu oraz fotografii bez zgody pako_eg

[/code]

jak uruchomię z komputera to jest wszystko dobrze pod IE, a jak wrzucę to do allegro to nie ma informacji o niezalecanych elementach, a strona i tak mi ucieka do lewej strony.

Ja już nic nie wymyślę i może się ktoś znajdzie kto pomoże

dzięki