Szablon do Allegro

(system) #1

Witam, pragnę rozwinąć swoją działalność na allegro i w związku z tym chcę stworzyć sobie jakiś porządny szablon sprzedaży. I w związku z tym mam 2 pytanka:

1. Czy mogę taki szablon zaprojektować sobie w programie do tworzenia stron www. a potem przekopiować tylko kod?

2. Czy, jeśli na pytanie wyżej odpowiedź brzmi "nie", mogę zaprojektować w programie graficznym tło do szablonu a potem coś na owym tle pisać?

(system) #2
  1. Tak, aczkolwiek zwróć uwagę na elementy zakazany przez allegro (nie wszystkie strony generowanie automatycznie chodzą, lepiej pisać kod samemu),

2. Oczywiście, tutaj nie powinno być problemu, ponieważ będzie to zwyczajny HTML, w którym zdefiniujesz kolor/obraz tła i naniesiesz tekst.

Pozdrawiam :wink:

(Meg83) #3

powienieneś najpierw stronę zaprojektowac np w Photoshopie (lub darmowym Gimpie), bo inaczej będzie ona tylko zbitkiem kolorowych boksów i tekstu i bynamniej kupujących nie zachęci do skorzystania z Twojej oferty

kod: html+css (z wyłaczeniem elementów zabronionych- które nawet jesli się znajdą w kodzie- allegro je obetnie)

(Macieke11) #4

Obrazki tak nie wejdą, muszą być wrzucone na jakiś serwer

(system) #5

dobrze, mam zamiar zaprojektować sobie tło w postaci stronki w photoshopie. Powiedźcie mi tylko jaki jest kod na ustawienie tego zaprojektowanego obrazka na tło?

(Macieke11) #6

Na jakiś serwerze obrazkowym,np imageshack

więcej porad zobacz na: http://macxek.wordpress.com/2008/11/19/ ... n-allegro/

(system) #7

A CO TO MA ZWIĄZANEGO Z MOIM PYTANIEM??? A TEN TWÓJ PORADNIK TEŻ LIPA, WĄTPIĘ ŻEBY SIĘ KOMUŚ NA COŚ PRZYDAŁ.

Jeszcze raz proszę o pomoc - Jakiego kodu html mam użyć abym mógł pisać po obrazkach (jako tło w szablonie aukcji chcę użyć zaprojektowaną przezemnie grafikę w photoshopie)?

(Meg83) #8

zapropjektuj najpierw szablon w jakimś programie graficznym np photoshopie lub gimpie a potem potnij i zakoduj w html

to jets b. proste, ale trzeba trochę wysiłku jeśli to będzie pierwszy kontakt z grafiką i html

nikt Ci złotego środka nie da- troche pracy i zobaczysz jakie to proste