Szablon do Allegro

Witam, pragnę rozwinąć swoją działalność na allegro i w związku z tym chcę stworzyć sobie jakiś porządny szablon sprzedaży. I w związku z tym mam 2 pytanka:

  1. Czy mogę taki szablon zaprojektować sobie w programie do tworzenia stron www. a potem przekopiować tylko kod?

  2. Czy, jeśli na pytanie wyżej odpowiedź brzmi “nie”, mogę zaprojektować w programie graficznym tło do szablonu a potem coś na owym tle pisać?

  1. Tak, aczkolwiek zwróć uwagę na elementy zakazany przez allegro (nie wszystkie strony generowanie automatycznie chodzą, lepiej pisać kod samemu),

  2. Oczywiście, tutaj nie powinno być problemu, ponieważ będzie to zwyczajny HTML, w którym zdefiniujesz kolor/obraz tła i naniesiesz tekst.

Pozdrawiam :wink:

powienieneś najpierw stronę zaprojektowac np w Photoshopie (lub darmowym Gimpie), bo inaczej będzie ona tylko zbitkiem kolorowych boksów i tekstu i bynamniej kupujących nie zachęci do skorzystania z Twojej oferty

kod: html+css (z wyłaczeniem elementów zabronionych- które nawet jesli się znajdą w kodzie- allegro je obetnie)

Obrazki tak nie wejdą, muszą być wrzucone na jakiś serwer

dobrze, mam zamiar zaprojektować sobie tło w postaci stronki w photoshopie. Powiedźcie mi tylko jaki jest kod na ustawienie tego zaprojektowanego obrazka na tło?

Na jakiś serwerze obrazkowym,np imageshack

więcej porad zobacz na: http://macxek.wordpress.com/2008/11/19/ … n-allegro/

A CO TO MA ZWIĄZANEGO Z MOIM PYTANIEM??? A TEN TWÓJ PORADNIK TEŻ LIPA, WĄTPIĘ ŻEBY SIĘ KOMUŚ NA COŚ PRZYDAŁ.

Jeszcze raz proszę o pomoc - Jakiego kodu html mam użyć abym mógł pisać po obrazkach (jako tło w szablonie aukcji chcę użyć zaprojektowaną przezemnie grafikę w photoshopie)?

zapropjektuj najpierw szablon w jakimś programie graficznym np photoshopie lub gimpie a potem potnij i zakoduj w html

to jets b. proste, ale trzeba trochę wysiłku jeśli to będzie pierwszy kontakt z grafiką i html

nikt Ci złotego środka nie da- troche pracy i zobaczysz jakie to proste