Szacunek

Należe do grupy forumowiczów od niedawna i rzeba przyznać, że szkoda, że tu wcześniej nie zajrzałem. Dałem kilka tematót - problemów i dostałem wręcz natychmiastowe odpowiedzi, a na dodatek profesjonalne. Znalazłem też w starszych wątkach super ciekawe tematy. Podsumowując: odkąd jestem forumowiczem, odtąd czyję, że jestem prawdziwym internautą. Podpiszcie się z radością, że istnieje nasze (chyba mogę tak mówić) kochane forum. OGROMNY SZACUNEK W STRONĘ MODERATORÓW. DZIĘKUJEMY! !!

piwo: piwo: piwo: piwo: piwo: piwo: piwo: piwo: piwo: piwo: piwo: piwo:

Co więcej - odkąd jestem forumowiczem, odtąd czyję, że jestem prawdziwym mężczyzną.

możesz tak mówić

dla mnie to forum równiez jest wielkie

wiele razy udzielono mi tu pomocy o odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i nie raz uśmiałem się nieźle z poczynań innych moich kolegów/userów/uzytkowników forum (równiez moderatorów :D)

Wielkie dzięki ze jesteście :!: :wink:

nie wiem dlaczego ale mnie to fotum uzaleznilo i tu mam pytanie doliska czy czasem w forum nie ma jakis przekazow podprogowych :rotfl: oczywiscie zartuje alemusze powiedziec ze forum jest profesjonalne i dlatego milo tu sie zaglada tym bardziej kiedy ma sie jakis problem z kompem lub jakims softem :slight_smile: :roll:

… a mam 13 lat :lol:

Też miałem kilka problemów i dostałem satysfakcjonujące odpowiedzi.

Lubię to forum też dla tego, że jest w pełni profesjonalne. Zawsze są jacyś moderatorzy, którzy dbają o porządek. Panuje tu też bardzo dobra i kulturalna atmosfera :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum ! Oby tak dobrze było dalej :slight_smile:

Michał

Ja kocham to forum. Gdy wyjechalem na wycieczke szkolna (zakopane rulez i ujek stasek /przewonik/ rownierz!!) codzienie zagladalem do cafejki internetowej tylko po to by przeczytac co sie dzialo na forum (niestety na wypowiedzi zawsze brakowalo czasu) wydałem na to w cafejcie z 15 zeta ktore mialo isc na piwo (wiec wyszlo chyba na leszpe :stuck_out_tongue: przynajmniej wujek tak twierdzi) FORUM RULEZ!!

no ja tu częściej odpowiadam, nawet nie pamiętam czy wogóle o coś tutaj prosiłem ehehhe no ale cóż jestem dobry samarytanin więc pomagam :lol:

a że jest atmosfera jak jest to tylko in plus, mam nadzieję że kiedyś dojdzie do jakiegoś zlotu :smiley:

Może by tak rzucić pomysł z takim zlotem. Może niech wypowiedzą się MODERATORZY co?

już była o tym dyskusja, tylko nie ma chętnych na organizację, bo jednak jest to olbrzymi wysiłek zorganizowac takie coś :frowning:

Był już taki pomysł:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 0250#70250

To wszystko nie jest takie proste.

Trzeba na to sporo czasu i pieniędzy…

zwłaszcza na wynajem ochrony dla moderatorów :rotfl:

heh forum jakich wiele w internecie :lol: widać, że to twoje pierwsze :smiley: :smiley:

i życzę ci żebyś zawsze miał takie [dobre] zdanie na temat forum dobreprogramy :spoko:

O mnie się nie martw, radziłem sobie nie z takimi gigantami :hahaha:

A z reguły prawdą jest że:

“krowa która głośno ryczy mało mleka daje”

:stuck_out_tongue:

Forum jest super, trzeba przyznać :smiley:

Pelen profesionalizm panuje…porządek i ład to nasze drugie imię :slight_smile:

PS. Witamy w gronie forumowiczów, dr_idea :slight_smile:

Moderatorzy ochronią się sami (jakbyś zapomniał, sam pracuję w ochronie, więc żaden wynajem nie będzie potrzebny) :smiley:

I jeszcze będą mieli dość siły, by chronić

niektórych Userów przed nimi samymi :smiley:

To forum jest bardzo fajne i musze przyznać tak samo jak motorniczy10 :slight_smile: panuje tu ład i porządek jestem bardzo zachwycony że to forum tak szybko się rozwija i oby tak dalej :slight_smile:

piweczko dla wszystkich forumowiczów :!: :piwo:


Nadmiar szkodzi

Asterisk

Obserwuję to forum od dawna i wiele na tym skorzystałem ale zarejestrowałem się wczoraj! Co mnie uderza w tym forum to duży profesjonalizm, znajomość tematu i dobra praca adminów i moderatorów. W śród ich nie widzę ludzi z przypadku! Panowie tak trzymać!

To forum jest trochę jak małe osiedle.

Prawie wszyscy znamy się tutaj tak, jabyśmy mieszkali w jednym bloku.

Owszem, wprowadzają się nowe osoby, ale to normalne, że osiedle się rozbudowuje.

Pojawiają się czasem akwizytorzy, jak również zwyczajni domokrążcy,

ale takich na szczęście szybko wyłapuje nasza straż osiedlowa.

Mamy całodobowy sklep osiedlowy, mamy świetlice w której można w coś zagrać…

Plac zabaw również mamy (i lubianą przez prawie wszystkich piaskownicę)

Co jakiś czas pojawiają się eksmisje na bruk… ale tak niestety musi czasem być…

Tylko jedną zasadniczą rzeczą to forum różni się od klasycznego osiedla.

Nie musimy płacić czynszu :lol: