Szantaż internetowy Sextorion

Mam pewien problem z szantażystą/szantażystką, który zniszczy moją rodzinę, godność, pracę i honor poprzez filmik na którym praktycznie jestem ubrany tylko miałem na wierzchu penisa.

Zaczęło od tego że zaprosiła mnie ta dziewczyna na fb chciała się poznać, a potem się to rozkręciło się do kamerek. Kilka minut ona była naga, a potem kazała żebym pokazał penisa i później podstawiła filmik nagrany jak mam na wierzchu penisa.

Teraz mnie szantazuje że jak nie zapłacę 20000 zł to wstawi filmik, wyśle moim znajomym na fb a juz ma screeny wszystkich moich znajomych i że zniszczy moje całe życie.

Niby już fb jej zostało usunięte przez fb bo zgłosiłem to do antyportalu i mam co miesiąc monitoring wizerunku ale co z tego że ona dalej wypisuje na hangouts.

Nie wiem co mam robić czy zdezaktywować konto na fb, czy zgłosić to w razie czego do yt, tylko nie wiem jak się zgłasza takie coś.

Proszę o pomoc nie wiem co robić już mnie męczy a nie chcę stracić pracy i rodziny a mam czas do Dziś.

Nic nie rób. To są pierdoły, a dla tej osoby kłopot i naruszenie prawa.
Po pierwsze, pitok na wierzchu to żadne tam halo. Każdy wie jak wygląda, co najwyżej się pośmieją chwilę i tyle z tego będzie. A dla tej osoby to konsekwencje w postaci rozpoczęcia śledztwa.

Generalnie bzdet, napisz, że postanowiłeś zostać seksoholikiem i w zasadzie to dziękujesz za darmową reklamę. Naprawdę, niema się czym przejmować. Jakbyś miał żonę i by cię nagrał kochanek, to jeszcze, ale takie coś to są pierdoły. A na przyszłość nie lataj z pylusiem przed kamerką i tyle

3 polubienia

Czyli ma nagrane jak przez internet (kamerkę) pokazujesz przyrodzenie? Nie widzę jakby to miało sprawić abyś stracił prace (bo raczej księdzem nie jesteś). Możesz albo olać albo zgłosić sprawę na policje o próbę szantażu.

Co prawda brzmi to trochę jak jakaś kryptoreklama antyportalu cokolwiek to jest. Pozatym youtub i facebook cenzurują treści więc nie wiem czy jest możliwe aby wgrała twój filmik z fujarą na zewnątrz.

i najwyżej jeszcze napisać żeby ta osoba sobie prace znalazła a nie 20 tysięcy wyłudzać od biednych

No tak nieznajoma każe, sługa musi, ale to też nie problem. Po tej części ciała nikt Ciebie nie zidentyfikuje, ale jeżeli kazała też wkleić do filmiku dowód/pin karty i zblizenie na twarz, to bym się martwił i zgłaszał…

Myślę, że ma całość. To znaczy filmik na którym autor ma wywalonego ptaszka i widać również na nim jego twarz. :wink:

Nie wierze by ktoś w miarę kumaty daję się nabrać na coś takiego? To raczej podpucha z tym wpisem :slight_smile:
A jeśli prawda, olej temat, jedynie zablokuj możliwość oznaczania Cię w materiałach i tyle.

A jak sprawa przycichnie zastanów się czy na pewno jesteś w stanie bezpiecznie samodzielnie korzystać z internetu :slight_smile: Nie wiem czy jeszcze są, ale kiedyś były świerszczyki do kupienia, a niektórzy operatorzy mają kanały XXX w tv - tak będzie bezpieczniej dla Ciebie

Ja strzelam w wersje kryptoreklamy

Jak się skończyła ta sprawa?

Poszli razem na wódkę, opowiadali sobie potem o tej historii przy barze, śmiechom nie było końca.

Witam. Czy jest wśród was ktoß kto doświadczył szantazu przez intymny filmik,Pozdrawiam.

Jaszczur jak się zakończyła Twoja sytuacja?

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.