Szare paski po zalogowaniu się na komputerze

Witam, mam problem. Już od dwóch miesięcy pojawiają mi się te szare paski… Co mam robić?▼Mój sprzęt: ►Komputer: Dell ►Model: Vostro 3360 ►Procesor: Intel Core i3-2367M, 1.4 GHz ►Pamięć RAM(operacyjna): 4.00 GB(dostępne 3.86 GB) ►Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny ►System: Microsoft Windows 7 Home Premium, Service Pack 1, karta graficzna: Intel HD Graphics 3000

Proszę o szybką odpowiedź !!

7zn.png

To jest bezpieczne. Wcześniej utwórz punkt przywracania - jeżeli wystąpią jakieś problemy przy lub po aktualizacji, będziesz mógł przywrócić system do aktualnego stanu.

możesz normalnie odinstalować. Windows posiada wystarczające sterowniki, żeby przejąć kontrolę nad ekranem podczas braku sterów producenta

Dzięki, spóbuję.

A co mam zrobić żeby pozbyć się je na dobre?

To jest Twoja jedyna karta graficzna, czy posiadasz jeszcze dedykowaną w laptopie?

Daj screen pod obciążeniem z HWMonitor, bo może się przegrzewa.

 

Podłącz zewnętrzny monitor i sprawdź,czy to samo?

Tylko ta.

Dodane

 

post-253892-0-78754200-1393004677_thumb.

 

Czy od razu jak włączysz i jest zimny też są pasy? czy jak się rozgrzeje? i co na zewnętrznym monitorze.

 

Przedmuchaj to chłodzenie z kurzu - test był pod obciążeniem?

Pasy rzadziej się pojawiają jak się rozgrzeje, ale jak jest zimny to prawie zawsze się pojawiają. Nie mogę zobaczyć pasów, testowałem pięciokrotnie, nie ma na tym i na tym. Przedmuchiwałem miesiąc temu. Test pod obciążeniem(z minecraftem, dałem dużo wieśniaków w małym pomieszczeniu, najmniej było: 2 fps) 

Może to jakiś kondensator, zimny lut - nagrzeje się to pracuje?

 

Ja bym go dał do serwisu, bo to może bzdura, ale to raczej problem sprzętowy?

Ale co? komputer?

Pobierz jakieś LiveCD i sprawdź, czy problem też występuje.

 

Elektronika na płycie.

Tak działa.

Wolę się nie bawić systemami

Pobierasz LiveCD: http://www.kubuntu.org/getkubuntu

Nagrywasz na płytę, a potem z tej płyty uruchamiasz komputer.

Może zacznijmy od tego, czym jest LiveCD. LiveCD jest to odpowiednio nagrana płyta, która umożliwia wypróbowanie systemu bez jego instalacji - nie ma obaw, że coś zepsujesz, dopóki nie klikniesz zainstaluj.

 

Jeżeli uruchomisz komputer z takiej płyty, dowiemy się, czy to problem oprogramowania, czy sprzętu. Wystarczy, że sprawdzisz, czy po uruchomieniu z płyty problem też występuje.

Już wiem!! Jak wyświetlił się ten obraz spróbowałem zrobić screena, zmieniłem rozdzielczość i następnie wróciłem do tej samej i gotowe! Wkleiłem screena do painta i był obraz bez pasów! Gotowe! Wyślę della do serwisu! Dzięki za pomoc!