Szary ekran w laptopie

Witam,

Mam następujący problem - podczas użytkowania laptopa pojawia mi się szary ekran, żadnego migania, czysta szarość, jedyne co mogę zrobić to reset, ale czasem i to nie przynosi żadnego efektu. Zdarza się to z różną częstotliwością i w róznych sytuacjach - podczas normalnej pracy, kiedy go zostawiam na dlużej gdy coś się ściąga, zaraz po włączeniu. Najdziwniejsze jest to, że niekiedy sprzęt (ASUS A6000) może być uruchomiony przez kilkanaście godzin i wszystko działa normalnie. Laptop wrócił dopiero co z serwisu, gdzie go odesłałem na 2 dni przed upływem 2 letniej gwarancji z powyżej opisanym problemem. Odesłali mi sprzęt bez żadnego opisu, co zostało naprawione. Zadzwoniłem na hotline ASUSA z zapytaniem na temat tego co zostało naprawione ponieważ nie mam żadnych papierów, na co osoba po drugiej stronie z wielkim wyrzutem stwierdziła, że jest to absolutnie niemożliwe, ale łaskawie oświadczyła mi, że została wymieniona nagrywarka! !!

Pozdrawiam

Może psuje się matryca lub taśma zasilająca matrycy się zabrudziła albo uszkodziła.

Trzabyło kupić Acera np. takiego jak mój. Wywaliłeś kasę na Asusa i zostałeś się z niczym. Wydałeś kupę kasy i nic nie masz.

A ja kupiłem Acera. Zero problemów i mnóstwo kasy w kieszeni.

Możesz kupić kompa FS, HP czy Asusa, wydac na niego masę forsy, a i tak jak ci coś strzeli to marka ci nie pomoże.

nie wiem jaki masz system i jaką grafikę ale u mnie na lapku HP ostania aktualizacja driverów intela spowodowała że właśnie ekran zaczoł się pie… .

może uktualizowałeś coś ostatnio itp ?

Kasztan24 ale kasztanisz… Acer, Asus obie marki do bani…

Bez komentarza…

No cóż, robiłem update jakies 8 tygodni temu, więc sądzę, że to nie wina nowych driverów, system XP, grafika: NVIDIA GeForce 6200.