Szczęśliwe konto Rapidshare :) Czy się odblokuje?

Witam! Ostatnimi czasy potrzebowałem ściągnąć pare plików z Rapidshare, jako, że jestem z natury bardzo leniwy i nie chce mi się neostrady rozłączać co każdy plik kupiłem konto na Allegro za 5zł z limitem na 7,5GB lub okresem ważności 3 dni. Otóż dziś mija 5 dzień od zakupu konta i 4 dzień odkąd dostał je mój znajomy (ja potrzebowałem tylko te pareset MB, więc oddałem konto jemu żeby się nie zmarnowało :slight_smile: ), okres ważności konta mija 14 stycznia (na prawdę z rapgeta nie jest trudno wyciągnąć hasła :stuck_out_tongue: ) i dziś koledze wyskoczył taki oto komunikat przy ściągniu pliku:

You have downloaded more than 25 GB in the last 5 days exceeding your download limit.

I na serio nie wiem co on tam ściągał :stuck_out_tongue: Jako że konto jest ważne do 14 stycznia mam pytanie czy ten limit 25 GB nałożony jest na dany okres czasu i konto się odblokuje, czy mogę je już wyrzucić? Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

hehe :wink: więc sprawa ma się tak. Ja tesh kupiłem konto na RS

a uwierz mi jest potężnie wiele stron z których można ściągać najnowsze filmy czy tesh gry;) a jeżeli o konto premium, Każde konto jest na takich samych zasadach:

  • W Ciągu 5 dni możesz ściągnąć 25gb;) gdy minie 5 dni to będzie mógł ściągać od nowa więc nie wyrzucaj konta! !!

  • Jest jeszcze jedna sprawa np twoj kumpel ściągnał w poniedziałek 5gb we wtorek środe czwartek i piątek (czyli razem 5 dni) reszte(20 gb)

to w sobote będzie mógł ściągać te 5gb z poniedziałku czyli te pięć dni to wtorek środa czwartek piątek i sobota, itd :wink:

mam nadzieje że mnie zrozumiałeś,

Pozdro

Czyli po 5 dniach limit się resetuje tak? To wychodziło by na to że od jutra mogę znów ściągać? (konto kupione 12.11, dziś 17,11) A o co chodziło na tej aukcji, konto na 3 dni z limitem na 7,5GB, to taki pic?