Szczęśliwego nowego roku starej ekipie :)

Nie wiem ilu z was tu zostało, ale wszczytkiego dobrego w Nowym Roku każdemu z którym spędziłem tutaj najlepszy czas w latach 2003-2010 :smiling_face_with_tear:

3 polubienia

@Damian No ja @Xyrcon, @Docent, @Kristov_pl, @eimi i pozostałych tu nie widzę - przynajmniej w newsach.

Dziękuję pięknie – niech to dobry rok będzie.

1 polubienie

Miło znowu „zobaczyć”.

Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego dobrego.

Mówisz o redakcji, nie wiem czy tylko ją miał na myśli Damian. :slight_smile:
Jeśli zaś chodzi o redakcję, to w większości już dawno w DP (a także w WP) ich nie ma. Albo sami odeszli, albo z nimi się pożegnano, albo… sami sprzedali DP i teraz robią coś zupełnie innego.
Z naprawdę „starej ekipy” został niby tylko Rafał Szramowiat (Rafal) jako wydawca, ale na DP nie zajrzał od prawie 7 lat, więc… hmm

Jest jeszcze Krzysztof Fiedor (Kristov_pl), który do DP dołączył w 2008 roku. Czasem coś pisze na DP.

No i oczywiście Wojciech Kowasz (Docent), który dołączył do DP w 2006 roku, z tym że on jest już raczej bardziej związany z samą WP, niż z DP, choć o DP nie zapomniał :slight_smile:

Podsumowanie

Krzyśka już nie ma, pożegnał tonący okręt :smiley:

:frowning: Przynajmniej on nie zatonie :smiley:

No to masz świeższe informacje.
Ostatnio pisał coś pod koniec września, a nawet na DP nadal figuruje jako redaktor:

image

Możesz coś więcej napisać (choćby na PW)? Bo na forum nadal go mamy w grupie „Redakcja”

Nie wiedziałem nawet, że tyle zmian zaszło w założycielskim składzie :slight_smile:
Boczi z którym utrzymuję od samego początku kontakt, też ponoć czasem jeszcze tu wpada.

Ze strumienianinem natomiast najlepsze heheszki się tu kręciło. Pisaliśmy ze sobą nie tak dawno :slight_smile:

Dalej też mam w szafie pierwszą koszulkę która była pierwszą nagrodą za uczestnictwo tutaj.

To forum wywołuje we mnie największe nostalgiczne feelsy z całej aktywności sieciowej od nastolatka :slight_smile: często chciałbym wrócić do regularnej aktywności jak kiedyś, ale wiadomo , życie się zmieniło nie ma już tak czasu jak w tych pięknych luźnych i spokojnych czasach.

strumienianin bardzo dawno temu zmienił nick na Frog. Nie wiem, czy ktoś to jeszcze poza nim, mną, oraz paroma „dinozaurami”, pamięta. :wink:

Co do koszulek, to mam chyba większość z tych, jakie tu się ukazały. Włącznie z tą z pierwszego HotZlotu. :slight_smile:

LinkedIn.

Nic dziwnego, skoro WP nie aktualizuje od dłuższego czasu pewnych stron a inne usuwa. W stopce redakcyjnej na głównej stronie jest napisane jak byk, że Krzysiek wciąż jest redaktorem, mimo stanu rzeczy. Tak samo zresztą jak regulamin DP, który tak naprawdę jest pod WP (bo odwołuje się do wszystkich przejętych serwisów) w którym nie ma nawet informacji o regulaminie blogów co można a co nie - między innymi dlatego, przestałem tu pisać).

A co do Krzyśka:

Żyje mu się dobrze w nowej pracy, non-korpo więc większe luzy i zadowolenie z życia. Prywatnie wciąż ziomal wiejkiej trójcy:

Chłopaki działają teraz w fundacji e-nergia i niedawno realizowali drugą edycję Retro zGrania 2.0 we Wrocławskich Pawłowicach. Pojechałem, nagrałem i zmontowałem mały filmik, możecie zobaczyć :smiley:

4 polubienia