Szeroko pojęty problem z grafiką

Witam

Otóż mam pewien problem. Od jakiegoś czasu obraz na moim komputerze wydaje się zbyt szeroki. Również się zacina, wydaje sie jakby nie nadążał za tym co robi komputer. Często przy przeglądaniu internetu wygląda to jak “pokaz slajdów”, brakuje płynności w przejściu obrazu. Większość gier wogóle nie działa. Filmy o dziwo odtwarzają się prawidłowo. Wszystko zaczęło się dwa dni temu, robiłem wtedy porządki na moim komputerze, i przyszło mi do głowy że mogłem przypadkowo odinstalować jakieś sterowniki, czy to może być powód? A może macie jakieś inne rozwiązanie? Dodam że badałem sprzęt różnymi programami i wyszło że sterowniki do ATI Display Drivers są nieaktualne (cokolwiek to jest). Zainstalowałem DirectaX 9,0 i jakąś gre udało się uruchomić ale ścina strasznie.

Dodam że mam zintegrowaną karte graficzną ATI Radeon X1250.

Proszę o pomoc

sam odpowiedziałes sobie na pytanie … Sterowniki :slight_smile: zaktualizuj i bedzie po kłopocie:)

pozdrawiam

A to jest jakaś różnica między sterownikami do karty “zwykłej” a zintegrowanej na płycie głównej? Bo jak tak to tych drugich znaleźć nie moge.

No i co to jest to ATI Display Drivers? Do tego osobno sterowników też mam szukać?

LOL Ati Display Drivers to właśnie sterowniki do karty graficznej :smiley: