Szerokopasmowy internet z orange

Od niedawna można sobie wziąć szerokopasmowy internet z orange FREEDOM :slight_smile: (fajna nazwa) czy wiecie coś wiecej na jego temat? ile kosztuje czy są jakieś limity czy trzeba mieć tlefon w tp żeby go założyć? wszelkie info mi się przydadzą

klienci Orange mogą korzystać z usługi Orange Freedom, czyli stacjonarnego, szerokopasmowego dostępu do Internetu, z trzema opcjami nielimitowanego pobierania danych z maksymalną prędkością 1, 2 lub 6 Mbps. Oferta bazuje na dostępie do sieci Telekomunikacji Polskiej.

Orange Freedom, co miesiąc otrzymają bezpłatnie Pakiety Złotówek o wartości: 20 zł dla opcji 1 Mbps lub 30 zł dla opcji 2 i 6 Mbps. W zależności od potrzeb otrzymane pakiety mogą zostać wykorzystane połączenia lub SMS-y i MMS-y w sieci Orange.

Klienci maja do wyboru trzy opcje usługi:

Orange Freedom 1 Mbps, umowa 12 miesięcy - 79 zł, 24 miesiące - 59 zł, 36 miesięcy - 49 zł

Orange Freedom 2 Mbps, umowa 12 miesięcy - 109 zł, umowa 24 miesiące - 89 zł, umowa 36 miesięcy - 79 zł

Orange Freedom 6 Mbps, umowa 12 miesięcy - 129 zł, umowa 24 miesiące - 119 zł, umowa 36 miesięcy - 109 zł

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 19 zł. Za pakiet startowy zawierający modem USB ZXDSL 852 klienci zapłacą 1 zł. Miesięczny abonament za usługę Orange Freedom zostanie włączony wraz z usługami głosowymi do jednego rachunku otrzymywanego przez klienta.

Analogiczna usługę, jak dla klientów indywidualnych, Orange wprowadza dla biznesu. Dzięki ofercie Internet dla Firm można zyskać nawet 3 godziny bezpłatnych rozmów miesięcznie. Do wyboru są cztery opcje:

Internet dla Firm 512 Kbps, umowa 12 miesięcy - 61 zł, 24 miesiące - 52,46 zł, umowa 36 miesięcy - 47,58 zł

Internet dla Firm 1 Mbps, umowa 12 miesięcy - 79,30 zł, 24 miesiące - 61 zł, 36 miesięcy - 52,46 zł

Internet dla Firm 2 Mbps, umowa 12 miesięcy - 109,80 zł, 24 miesiące - 89,06 zł, 36 miesięcy - 79,30 zł

Internet dla Firm 6 Mbps, umowa 12 miesięcy - 134,20 zł, 24 miesiące - 119,56 zł, 36 miesięcy - 109,80 zł

Korzystając z Internetu dla Firm, klienci abonamentowej oferty głosowej w Orange otrzymają bezpłatne Pakiety Minut. Odpowiednio: opcja 512 Kbps i 1 Mbps - po 60 min, 2 Mbps - 120 min oraz 6 Mbps - 180 min. Dodatkowo do każdej opcji usługi klient dostaje bezpłatny pakiet antywirusowy ArcaVir System Protection 2007 oraz usługę Multi Box Gold umożliwiającą wysyłanie i odbieranie SMS-ów, MMS-ów, e-maili, wiadomości głosowych oraz faksów.

Oferty Orange Freedom i Internet dla Firm są dostępne wszystkich obecnych i nowych klientów. Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie linii stacjonarnej umożliwiającej świadczenie usług szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Wprowadzenie do oferty usługi Orange Freedom poszerza portfolio usług operatora, a głównym celem świadczenia możliwie kompleksowej oferty dla klientów indywidualnych i firm.

PaPuX wielkie dzięki :slight_smile: jeśli możesz powiedz mi jeszcze wziąłbyś ten net? jak myslisz opłaca się? bo z tego co wrzuciłeś w poprzednim poscie wydaje mi się że wygląda to całkiem dobrze

To zależy co kto potrzebuje.

Oferta wydaje się atrakcyjna (zresztą jak prawie wszystkich operatorów)

Ja mam NETIE i nie zamienię jej na nic innego.

Wybór należy do ciebie.

oferta jest dobra tym bardziej jeśli masz abonament w orange bo wtedy korzystając z internetu będą ci dodatkowo napływały pakiety złotówek do abonamentu.poza tym jeśli brać to przynajmniej na dwa lata żeby mniej płacić miesięcznie za internet