Szerszy edytor, co sądzicie?

Jak podoba się Wam edytor, który jest szerszy z większym światłem pomiędzy tekstem i granicami okna?

Dla porównania wersja, jaka jest teraz i jaka mogłaby być:

Nie wiem jak innym - kwestia gustu i przyzwyczajeń, ale brakuje mi przycisków wyrównania danego bloku tekstu: “Do lewej”, “Do prawej”, “Wyjustuj”. Czy wprowadzenie takich funkcji jest możliwe?

Aktualnie nie planujemy wprowadzenia takiej funkcjonalności.

Pomijając gigantyczne marginesy, nowa wygląda lepiej.

1 polubienie

Obecny stan jest moim zdaniem lepszy od proponowanego - jasno widać jak będzie wyglądać tekst po publikacji (ok, nie do końca bo zdarza się, że to co widzimy w edytorze nie pokrywa się ze stanem faktycznym gotowej wersji - układ się rozjeżdża)

1 polubienie

Hej,

Ale w nowym wyglądzie jest tak samo - zwiększają się odstępy od granic pól, ale ilość tekstu w linijce się nie zmienia. Może nie widać tego tak na screenie, bo Tomkowi wpisało się pewnie przypadkowo asdasdasd. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

No tak bo to jest takie teoretyczne WYSIWYG :smile: natomiast jak poszerzymy okno to już w ogóle nie będzie w momencie tworzenia widać jak całość chociaż mniej więcej widać.

Hej,

Będzie, bo ilość znaków w wierszu się nie zmienia. Jest taka sama w obecnym edytorze, jak i w propozycji rozszerzonej. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus