Szkło hartowane

Witam założyłem szkło firmy Benks do galaxy s9. I teraz mam problem gdy naciskam na krawędzie nie ma dotyku nic się nie (naciska) i słuchać takie chrupnięcia,
Czy to może być źle naklejone szkło ? I czy może to popsuć dotyk w telefonie ?
Szkło mogę przesunąć

Może raczej kiepskie szkło, jak nie ma bąbli pod szkłem to obstawiam że badziewie kupiłeś.
Swoją drogą dziwne bo nawet te za 2 złocisze z allegro nie sprawiają żadnych problemów.

Badziewne raczej nie bo pisałem z pracownikiem 3mk i polecił mi szkło Benks. Podobno jest to taka wada tych zaokrąglonych krawędzi.
A wiesz może czy gdybym kupił folie to by tego nie było ?

Nie mam pojęcia ale raczej niewiele ryzykujesz.
To koszt dosłownie kilka złociszy.

Większość szkieł do m. in. do S9 nie ma warstwy silikonu tylko jakiś rodzaj kleju (dlatego da się je przesunąć) i niestety bywa, że nie dochodzi na zaokrągleniach, a szkło jeżeli jest jakaś rozbieżność Ci się nie dopasuje. Jak byś się przyjrzał to przy mocnym białym świetle (nie dziennym tylko ze świetlówki) miejscami jest taka “tęcza” i widać jak na dłoni w których miejscach szkło nie dolega.

Ze szkiełek to Samsunga to weź sobie z firmy Nilkin, powinno być ok.
Folię też kleiłem, ale raz, że bardzo często zostają bąble, szczególnie przy zaokrągleniu i w okolicach głośnika, a dwa to taka folia szybko się rysuje i telefon wygląda nie estetycznie.