Szkodliwość telefonów firmy samsung

Witam.Firma samsung ostatnio przyznała się że wprowadziła na rynek telefony które szkodzą zdrowiu i miał udostępnić narzędzie które po wpisaniu nr IMEI pokaże czy telefon należy do szkodliwych.Czy ktoś ma link do tej strony?

Tak,SGH-C450 to te modele przekraczały normy emisji fal radiowych.wiem że telefony można zwracać bo wszystkie w tej serii są wadliwe ale o IMEI nic nie wiem.Więcej tu:

http://technologie.gazeta.pl/technologi … _C450.html

http://www.fkn.pl/1,356,1912041,1,wiado … K=53283671

Akcja dotyczy wyłącznie modeli SGH-C450 i rozpocznie sie od 16 lutego , na stronie samsunga zostanie udostępnione odpowiednie narzeędzie do sprawdzenia telefonu. info pod numerem 0- 801-172-678. Pozatym wszystkie telefony wywierają szkodliwe działanie na mózg , trzymanie dziennie przy uchu telefonu około nawet 30 minut wpływa niekorzystnie na mózg co w wieku starszym może spowodować choroby związane z pamięcią , a dłuższe rozmowy np około 3 godzin dziennie mogą nawet wywołać raka mózgu , oczywiście nie są to na 100% potwierdzone badania , ale na 100% potwirdzone badaniami jest wpływ telefonu na stan psychiczny , “telefonomaniak” mając tela przy sobie czuje się bezpiecznie , nie mająć go z jakiegoś powodu może wpaść w szał lub brak tela może to spowodować stan rozdrażnienia.

Wie już ktoś jak sprawdzić czy to dotyka właśnie mojego telefonu ?

A w linki zaglądał? #-o

Na stronce samsunga miały być narzędzia i nie ma… :frowning: